Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? (/Temat-Spotkanie-forum-gdzies-w-Warszawie-Wykonalne-115757)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - jarunioo7 - 15-06-2015 12:39

Ten pomysł z z miejscowością obok Kozienic bardzo dobry ! Smile Sam miałbym blisko bo z Radomia.

Co do atrakcji macie racje. Najlepiej coś żeby wszyscy sie dobrze bawili, ale też tak żeby nie przewalić na ten weekend więcej niż 2 tyś Big Grin

Można jeździć na kładach albo spłynąć kajakiem (nie robiłem tych rzeczy nigdy - może będzie okazja Smile ), powspinać sie na jakimś ekstremalnym parku linowym.. Ale można też tradycyjnie "haratnąć w gałe", każdy wziąłby sobie buty sportowe, podzielilibyśmy sie na drużyny i pośmialibyśmy sie z Admina jak kaleczy haha Jerk2

@[Kacpersky12] byłoby super jakbyś się zorientował z polami paintballowymi w Kozienicach (najbliżej).. W twojej miejscowości jest boisko gdzie można grać w piłe?

Propozycja Kacpra jest do tej pory najlepsza..


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - symmrocz - 15-06-2015 13:44

jestem za katowicami!


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - GetGifts - 15-06-2015 13:55

Spotkanie forum najlepiej w Warszawie chyba że te siedlice czy jakoś tak ale mam jeden problem dlaczego już na samym początku odtrącać tzw. Gibmy rozumiem że będą biegać za kiljanem i pytać się o nisze ale to wystarczy powiedzieć wypier..... lub spierda... i po sprawie niektóre Gibmy z tego forum mają lepsze nisze od Kowalskich z forum !


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - selfie - 15-06-2015 13:59

To spotkanie nie jest na temat nisz więc kogo obchodzi kto jakie ma? Dlaczego mamy tracić czas na jakieś osoby jak wystarczy ustalić minimum i nawet piwka będzie można się napić Big Grin


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - GetGifts - 15-06-2015 14:07

(15-06-2015 13:59)selfie napisał(a):  To spotkanie nie jest na temat nisz więc kogo obchodzi kto jakie ma? Dlaczego mamy tracić czas na jakieś osoby jak wystarczy ustalić minimum i nawet piwka będzie można się napić Big Grin

Nie chodziło mi o to jakie ktoś ma nisze tylko o to że już na początku każdy wyklucza gimbuski a one np. też chcą się zabawić nie mówię tu o piciu ale o rekreacji


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - selfie - 15-06-2015 14:12

A kto będzie zbierał zgody od rodziców, zdajesz sobie sprawę że ktoś musiałby pełnić nadzór nad nimi i stać się ich "opiekunem"? A chyba nie o to chodzi w tym spotkaniu Wink


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - GetGifts - 15-06-2015 14:15

(15-06-2015 14:12)selfie napisał(a):  A kto będzie zbierał zgody od rodziców, zdajesz sobie sprawę że ktoś musiałby pełnić nadzór nad nimi i stać się ich "opiekunem"? A chyba nie o to chodzi w tym spotkaniu Wink

Ja w zgodach masakry nie widzę nadzór ? chyba nikt nie będzie taki głupi i nie zapyta się go chcesz piwko a jeżeli chodzi o jakiś wypadek to pewnie będzie to jakaś rana,skaleczenie,guz

Ja np. Chciał bym zabrać ze sobą dzieciaki (nie moje)


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - selfie - 15-06-2015 14:19

Nie wiesz co się może stać a wątpię by ktokolwiek chciał brać za powiedzmy grupkę 5 czy 10 osób -17 lat odpowiedzialność. Przykro mi jestem na nie. Nie ma sensu raczej.


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - kuba48 - 15-06-2015 14:57

Koło kozienic mi jak najbardziej odpowiada, to kiedy? Big Grin


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Kurus92 - 15-06-2015 14:59

@[Admin] najlepiej,żeby zebrał od osób chętnych pieniądze i wtedy byłoby wiadomo,e ten kto wpłaci ten przyjedzie,jeśli nie to jego strata.