Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? (/Temat-Spotkanie-forum-gdzies-w-Warszawie-Wykonalne-115757)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - jarunioo7 - 12-06-2015 16:33

Ja jestem z Radomia, do Warszawy mam 100km i chętnie bym przyjechał.

Priorytety:

-jezioro/staw/zalew
-grill
-zimne piwko
-nocleg

Ale żeby nie przyszły gimby i nie pytały się o nisze bo to byłaby porażka Xpokerface


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - selfie - 12-06-2015 16:36

Spokojnie Jarunio skoro ma być piwko (Zawsze z chęcią) to proponuje minimum +17 lat myślę że wtedy uda się ograniczyć liczbę takich osób Lol


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - LordBeaK - 12-06-2015 16:45

Cóż. Mam dla wszystkich propozycje. Termin... mysle ze w lipcu Smile Moim zdaniem najlepsze bedzie wynajecie domku ( albo kilku ). Proponuje tez 2 miejsca. Nad morzem i w górach. Kto ma gdzie blizej. Do tego organizacja i kosztorys trzeba zrobic. Wiek 17+. Najlepiej zeby zrobic kulturalne spotkanie i zeby nie bylo problemow.


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - kuba48 - 12-06-2015 17:05

Gril u mnie mam miejsca sporo ^^ Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Admin - 12-06-2015 17:21

(12-06-2015 14:31)nicooo napisał(a):  Ja bardzo chętnie mogę z organizować takie coś w dużym ośrodku wypoczynkowym , Skorzęcin województwo wielkopolskie. Na innym forum o innej tematyce , kiedyś uczestniczyłem w takim zlocie więc plan organizacyjny miałbym już gotowy.

To podlinkuj to z czego korzystałeś, ew plan organizacyjny.


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - rayden - 12-06-2015 17:48

(12-06-2015 16:45)LordBeaK napisał(a):  Cóż. Mam dla wszystkich propozycje. Termin... mysle ze w lipcu Smile Moim zdaniem najlepsze bedzie wynajecie domku ( albo kilku ). Proponuje tez 2 miejsca. Nad morzem i w górach. Kto ma gdzie blizej. Do tego organizacja i kosztorys trzeba zrobic. Wiek 17+. Najlepiej zeby zrobic kulturalne spotkanie i zeby nie bylo problemow.

Lepszym miejscem było by jakieś jeziorko w centrum Polski. Wtedy ludzie z każdej części Polski mieliby w miarę sprawiedliwy dojazd. Dobrze, by było, żeby to był jakiś kurort, a nie, spotkanie w dziczy Smile


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - wiezaawieza - 12-06-2015 19:25

No w skorzęcinie to nawet kilka klubów byśmy razem zaliczyli Smile Jestem za i polecam skorzęcin !


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - unforgivable - 12-06-2015 21:06

Będę w skorzecinie 10-12 lipca, pisać na pw jeśli ktoś by akurat tam był i tylko +18 ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Mauorycy - 12-06-2015 22:22

Hmm..niełatwo będzie o takie spotkanie np. 20 praktycznie nieznajomych osób...Big Grin
Z góry trzeba by ustalić budżet...W zależności od niego zdecydować czy organizujemy takie spotkanie na własną rękę czy za pośrednictwem jakiejś firmy "eventowej".
Według mnie, jak już..najlepiej będzie ogarnąć coś w jakimś dużym mieście typu Kraków, Warszawa.. ew. jakiś ogromny domek letniskowy gdzieś w górach...
Np. coś takiego http://www.swietnokrzyskachata.pl/ - niestety wynajmują tylko na 14 osób...

Przydałaby się jakaś 1 osoba, która zebrała by listę, zaliczki itp...
Wszystko do ogarnięcia...jednak wiadomo...każdy musi uzbroić się w czas i pieniądz Smile


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Toskan - 12-06-2015 22:50

Na 20 osob to sobie mozecie zorganizowac grilla w ogrodku...tu sa potrzebne konkrety. Pierwsza sprawa to ankieta - kto i kiedy moze, ilosc osob. Niejeden 'event' wyprawialem, wiec nie jest mi to obce. Chetnie podejme sie organizacji takiego spotkania, ale znajac konkrety. Tak wiec proponuje stworzyc ankiete kto i w jakim terminie moze uczestniczyc, bo rozumiem, ze miejsce jest juz ustalone czyt. Centr. Polska. Dodatkowe atrakcje w postaci quadow, off-road etc. do ustalenia.
Pozdrawiam.
Kierownik wycieczki Smile