Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms (/Temat-Naciaganie-bezrobotnych-Sub-Sms-115274)

Strony: 1 2


Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - Narutek - 04-06-2015 17:36

Kto taki zdolny i naciąga naszych biednych bezrobotnych rodaków ?


"Tak ostrożny nie był niestety Wojtek. Był tak zdesperowany szukaniem pracy, że odpisywał na większość pojawiających się ogłoszeń. -Postanowiłem że przez pierwszą część wakacji będę pracował, a ostatnie dwa tygodnie sierpnia za zarobione pieniądze spędzę w Bieszczadach. Ponieważ nie boję się pracować i nie mam specjalnych wymagań, odpowiadałem na sporą ilość pojawiających się w sieci ogłoszeń. Któregoś dnia zorientowałem się, że coraz więcej otrzymuję spamu sms-owego. Każdego dnia przychodziło po 6-8 wiadomości o ofertach, horoskopach itp. Po tygodniu dostrzegłem, że mój rachunek za telefon wynosi już blisko 400 złotych. Były to opłaty za sms-y specjalne, które otrzymywałem. Każdy z nich kosztował ponad 10 złotych – tłumaczy nasz czytelnik."

http://www.lublin112.pl/poszukujesz-pracy-uwazaj-oszusci-naciagaja-bezrobotnych/


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - lkserwis - 04-06-2015 17:39

Haha nisza stara jak swiat, ups nie powinienem sie smiac :-)


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - selfie - 04-06-2015 17:40

Przecież to od dawna już takie rzeczy są stosowane. Media jak zawsze z opóźnieniem Big Grin

Co nie zmienia faktu że trzeba upaść naprawdę nisko by korzystać z tak słabych praktyk, dla mnie to obrzydliwe.

Rozumiem naciągać napaleńców na fotki nastolatek, łapczywych ludzi na doładowania telefonu czy darmowe xboxy ale wykorzystywać ludzi którzy tak jak my wszyscy chcą po prostu zarobić kilka złotych to przesada.


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - Scientist. - 05-06-2015 08:03

A czasem używanie subsms w ofertach pracy nie jest zabronione przez serwisy Smile

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - aero2 - 05-06-2015 08:29

@[Scientist.]
Jest, ale nie każdy o tym wie, lub po prostu ryzykuje.


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - Sloniasek - 05-06-2015 08:29

Jak dla mnie żerowanie na bezrobotnych to czyste skur*ysyństwo, to tak samo jak oszukiwać chore dziecko na raka że będzie zdrowe.


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - Majka - 05-06-2015 08:33

(05-06-2015 08:29)Sloniasek napisał(a):  Jak dla mnie żerowanie na bezrobotnych to czyste skur*ysyństwo, to tak samo jak oszukiwać chore dziecko na raka że będzie zdrowe.

Trochę za mocne dałeś porównanie ale również tego nie popieram obwiniając za to tylko serwisy sub, które wypłacają za takie chore promowanie kasę. Zablokować złamasom konta to się nauczą.

Debilom, którzy piszą Marian Paździoch nie żyję, Kaczor Donald nie żyje... również ban się należy.


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - Mercz - 05-06-2015 08:37

Dla mnie to już nie jest śmieszne, a chore Smile


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - drynd3k - 05-06-2015 08:43

Nigdy nie zrozumiem ludzi bez sumienia którzy naciągają ludzi w ten sposób, liczą tylko leady.
Syn znajomej też wpisal nr, dal komus zarobic 2zl i i na koniec miesiaca przyszedl solidny rachunek.

Sloniasek wcale nie przesadza a takie osoby wieszalbym osobiscie za jaja, ale stało sie to zbyt popularne i ludzie chyba to robią bo przeciez 'tyle osob na tym zarabia'
Są inne legalne i etyczne metody zarabiania.
Pamietajcie ze karma wraca Tongue


RE: Naciąganie bezrobotnych - Sub Sms - twardy - 05-06-2015 09:52

Wiecie, ze koniec koncem naciaganie napalencow, ludzi szukajacych pracy czy nastolatek chcacych iphone to jest to samo? Chyba, ze sie wam przez to lepiej spi, to nie wnikam Wink