Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sprowadzę z Włoch - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: sprowadzę z Włoch (/Temat-sprowadze-z-Wloch-114464)



sprowadzę z Włoch - szczygielek - 21-05-2015 23:07

Witam, ostatnio pytałem was, co mogę przywieźć z Włoch a teraz oferuje Wam coś takiego, ze jeśli ktoś chce coś z Włoch to mogę mu to zakupić tam przewieźć przez granicę, a poźniej wysłać o czywiście za jakąś małą opłatą Big Grin
jeśli ktoś chce mogę mu także wysłać pocztówkę ;D

Płatność PayPal Big Grin zapraszam na PW chetnych Big Grin


RE: sprowadzę z Włoch - mateart - 21-05-2015 23:25

po proszę mokrą Włoszkę Wink


RE: sprowadzę z Włoch - Sloniasek - 22-05-2015 11:09

Przywieziesz mi kostkę dobrego haszu? Big Grin


RE: sprowadzę z Włoch - szczygielek - 22-05-2015 14:41

(22-05-2015 11:09)Sloniasek napisał(a):  Przywieziesz mi kostkę dobrego haszu? Big Grin

Dla Ciebie wszystko Big Grin jak uda mi sie dobrze skitrać Jerk


RE: sprowadzę z Włoch - mateart - 22-05-2015 14:53

Ja też chcę! Powoli zamówienia rosną Big Grin


RE: sprowadzę z Włoch - szczygielek - 22-05-2015 20:39

(22-05-2015 14:53)mateart napisał(a):  Ja też chcę! Powoli zamówienia rosną Big Grin

Chyba w Polsce to taniej dostaniecie, co? Big Grin


RE: sprowadzę z Włoch - Poldek - 22-05-2015 20:44

Dobrą tradycyjną włoską wódke bym chciał Wink


RE: sprowadzę z Włoch - mateart - 22-05-2015 20:51

dla chcącego nic trudnego Wink a tak na poważnie, to proponuję zakupić, to co w Italii najlepsze, np. produkty spożywcze: sery, likier limoncello, może jakieś ośmiornice w puszkach Wink popatrz sobie na allegro co po ile chodzi z delikatesów i coś wybierz - a jak nie sprzedasz, to zjesz ze smakiem i też będziesz zadowolony Smile


RE: sprowadzę z Włoch - szczygielek - 24-05-2015 14:35

(22-05-2015 20:51)mateart napisał(a):  dla chcącego nic trudnego Wink a tak na poważnie, to proponuję zakupić, to co w Italii najlepsze, np. produkty spożywcze: sery, likier limoncello, może jakieś ośmiornice w puszkach Wink popatrz sobie na allegro co po ile chodzi z delikatesów i coś wybierz - a jak nie sprzedasz, to zjesz ze smakiem i też będziesz zadowolony Smile

z tymi serami, to będzie ciężko z transportem, ponieważ podążamy tam na czterech kółkach Big Grin a jeśli chodzi o likierek to cała "zgrzewka" będzie w Polsce za miesiąc Jerk


RE: sprowadzę z Włoch - julkan - 28-06-2015 13:47

czekodaki Big Grin