Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kasacja (/Temat-Kasacja-114358)



Kasacja - Prostovzdrr - 20-05-2015 14:07

do usuniecia


RE: MentorinG shorte.st - Voldir - 20-05-2015 14:33

Ty już się popisałeś tym, że zakładałeś 5 takich samych tematów i to w różnych działach nie wiedząc, który był odpowiedni dla Twojego wątku. Teraz zakładasz temat również w nie odpowiednim dziale, bo wątek dot. shorte już jest na forum. Widzę że wróciłeś po banie, który dostałeś za spamowanie 52 śmieciowymi postami w godzinkę.


RE: MentorinG shorte.st - Prostovzdrr - 20-05-2015 14:45

Nie chce głupich opsów jeżeli napisałem nie w tym dziale proszę o przeniesienie go do prawidłowego, wcześniej promowałem inny system zarobkowy, śmieciowe posty ciekawy jesteś gostek skoro oceniasz ludzi po postach


RE: MentorinG shorte.st - seba274 - 20-05-2015 15:13

A po czym ma oceniać jak nie po postach? To one o tobie świadczą na tym forum. My Cie osobiście nie znamy.


RE: MentorinG shorte.st - Prostovzdrr - 20-05-2015 15:33

Właśnie oto chodzi, można powiedzieć ze wcześniejszy spam-postów był głupy wypadek przy pracy teraz pragnę to zmienicTongue


RE: MentorinG shorte.st - jarunioo7 - 20-05-2015 16:07

Wszystko ładnie opisane ale podaj może jakieś dowody wypłat najlepiej powyżej 300$ / miesiąc bo jeśli tyle nie zarabiasz to niczego nie nauczysz ani mnie, ani klikacza, ani mysca, ani brozka ani innych konkretnych skracaczy Smile Ja już w skracaniu nie działam ale rzucił mi się w oczy podpunkt:

Cytat:-Fajna baza zdjęć bez wklejania reklam które przynoszą dodatkowe pieniądze mentorowi(część osób tak oszukuje swoich refferali)

Wiem kogo masz na myśli jak pewnie i dużo osób na tym forum. Nie wiem czy wiesz ale domeny, hosting - TO WSZYSTKO KOSZTUJE. Jeśli zaznaczyłeś ten podpunkt w swoim mentoringu to rzecz jasna - byłeś u tego mentora i kopiujesz wszystkie jego poradniki.


Nie korzystałem z twoich usług, jesteś świeży w dodatku oferujesz reputa za kliknięcie w twój link shorte Xpokerface Żałosne ! Jerk2

Nie korzystałem ale NIE POLECAM ! Jesteś skazany na przegraną, polecam profesjonalnych mentorów takich jak @[mysc] albo @[brozek123] ! Smile

[Obrazek: cezar.jpg?itok=AmPkXPyd]

Jestem na nie pokerface



RE: MentorinG shorte.st - Lamojednorożec - 20-05-2015 16:09

Reklamę na tym forum już sobie zrobiłeś "dobrą". Jeżeli ktoś jest zainteresowany mentoringiem w zakresie skracania to zapraszam do mysca albo Brożka. Bardziej kompetentni od żałożyciela tego tematu.


RE: MentorinG shorte.st - Voldir - 20-05-2015 16:10

(20-05-2015 14:45)Prostovzdrr napisał(a):  Nie chce głupich opsów jeżeli napisałem nie w tym dziale proszę o przeniesienie go do prawidłowego, wcześniej promowałem inny system zarobkowy, śmieciowe posty ciekawy jesteś gostek skoro oceniasz ludzi po postach

No popatrz. Wcześniej promowałeś inny serwis zarobkowy a pisałeś mi że spamujesz postami, żeby ludzie Ci zaufali dzięki liczbie Twoich śmieciowych postów typu: "Powodzenia" itp. w kilkudziesięciu dziennikach. Ciekawe masz podejście do życia. Najlepsze świadectwo wystawiają Ci Twoje czyny, a w tym wypadku - jakość postów i to, jak potrafisz zaprezentować swoją osobę na forum publicznym. Twoja interpunkcja odrobinę kuleje.

Widzę że zmądrzałeś, dzięki banowi, który dostałeś za Moim pośrednictwem. Widzisz, jak to inwigilacja może ładnie zresocjalizować człowieka?Smile


Kasacja - poczmail - 20-05-2015 17:21

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.