Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odczucia po restocku - DYSKUSJA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Odczucia po restocku - DYSKUSJA (/Temat-Odczucia-po-restocku-DYSKUSJA-11425)

Strony: 1 2 3 4


Odczucia po restocku - DYSKUSJA - waski88 - 05-08-2010 21:38

Ja osobiscie zamowilem tapetke(juz druga) ceny byly kosmiczne paypale poszly moment a z electronic zostal tylko imac 21 cali


RE: Odczucia po restocku - MotorniczyTramwaju - 05-08-2010 21:40

Nie wiem czemu ale nie miałem dostępu Tongue Może to kara za iPada xD
Kosmiczne ceny, stać mnie na najtańszego iPoda touch. Podwyżkę bym zaakceptował GDYBY POINFORMOWALI MNIE! :O
Tyle w temacie, przerzucają się na sklep Tongue


RE: Odczucia po restocku - Janas - 05-08-2010 21:43

Aż szkoda pisać, ceny podniesione bez zapowiedzi, niby system anty-bot i wszystko zeszło w 15 sek. Zamówiłem iTunes 25$, przyda się bo mam iPoda Touch


RE: Odczucia po restocku - NaoS - 05-08-2010 21:43

Niestety tym razem nie udało mi się nawet 25 zgarnąć.
Wywalało i nagrody bardzo szybko zeszły.
TAK JAK PRZEWIDZIAŁEM, WSZYSTKIE NAGRODY POSZŁY NA SHOPOWE RESTOCKI A DLA NAS RESZTKI !!!!!


RE: Odczucia po restocku - tomsonFCB - 05-08-2010 21:44

Zero lagów to duży plus ale te ceny :/ Wypełniłem Ipoda Touch 8Gb wywaliło mnie to od razu brałem PayPal 25.
Ogólne odczucie dobre. Drugi mój restock i druga nagroda.


RE: Odczucia po restocku - Nayare - 05-08-2010 21:44

http://img831.imageshack.us/img831/1862/505sierpnia.jpg
PayPale nie poszly migiem. Wbilem, wybralem 450$, ale zauwazylem, ze ceny byly za wysokie, wiec 75$ i patrze... skrypt greasemonkey wypelnil perfekcyjnie, jednak... lockerz nie puscilo mnie dalej, poniewaz "niby" nie wybralem Poland... no coz
Wylaczylem GM'a, poszedlem do 50$, bindy i poszlo. Kolejna kasa moja Tongue

//Stronka chodzila BARDZO PLYNNIE! Az kurwa czulem serce jak napierdala w klate Big Grin


RE: Odczucia po restocku - kreatywny - 05-08-2010 21:46

moje odczucia po restocku .. hmmm poszukajcie synonimów do słów " do dupy " a będziecie wiedzieli


RE: Odczucia po restocku - MotorniczyTramwaju - 05-08-2010 21:47

To ja lecę na SHOPowe restocki Tongue


RE: Odczucia po restocku - Piter56 - 05-08-2010 21:47

Szkoda, że sie na plemionach zagapiłem. Właczyłem ptzplace.lockerz.com i poszedłem na plemiona. 1 minute po wlaczeniu przeze mnie ptzplace zaczal sie restock a ja sie za 18 minut obudzilem, że zapomniałem odświerzyc ;D
Próbuję na Shopowym paypala jakiegos ;D


RE: Odczucia po restocku - bmw00 - 05-08-2010 21:51

Sorry, you're not in this redemption.
kurwa mac

dostępu nie miałem no czemu ??