Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zabójcze Mandaty! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zabójcze Mandaty! (/Temat-Zabojcze-Mandaty-114213)

Strony: 1 2


Zabójcze Mandaty! - thepolishmoosepl - 17-05-2015 21:04

Witajcie!
Szukam u was pomocy! Chcę zarobić przez internet ale nie wiem jak. Jestem zielony w tych sprawach.
Dlaczego chcę zarobić? Dziś spotkała mnie nieciekawa sytuacja, Zatrzymała mnie policja i mam do zapłaty mandat 1300 zł Sad Trzeba się ratować przed komornikiem, dlatego szukam kogoś kto by mógł mi pomóc! Z góry dziękuję!


RE: Zabójcze Mandaty! - Kurus92 - 17-05-2015 21:09

Jak to 1300 zł? Prędkość,pasy..co jeszcze? UndecidedUndecided


RE: Zabójcze Mandaty! - thepolishmoosepl - 17-05-2015 21:13

Prędkość Brak uprawnień brak ubezpieczenia! ps. skuter Tongue


RE: Zabójcze Mandaty! - ruskiczoug - 17-05-2015 21:19

Za głupotę się płaci... Reguła stara jak świat.
Ja proponuję poczytać o sub sms, ppa, te dwa sposoby na początek wydają się najlepsze dla raczkującego w zarabianiu.
Jeśli chcesz ten hajs zarobić na prawdę szybko, to musisz pracować codziennie i to jak najdłużej
Powodzenia


RE: Zabójcze Mandaty! - thepolishmoosepl - 17-05-2015 21:21

A ktoś by przymentorował mnie?


RE: Zabójcze Mandaty! - Kurus92 - 17-05-2015 21:31

Mentorowanie nie jest opłacalne w subach,ale z samych poradników z forum spokojnie coś wyciągniesz Wink


RE: Zabójcze Mandaty! - rachman - 17-05-2015 21:37

Z innej beczki - spróbuj to na raty sobie rozłożyć zyskasz trochę czasu by zarobić bo 1300 jak zielony jesteś to w tydzień nie zarobisz a nawet jak się jakoś uda to czy zdążysz to wypłacić na konto by zapłacić...


RE: Zabójcze Mandaty! - Voldir - 17-05-2015 22:03

Co się przejmujesz... Nie płaciłem ponad 6 miesięcy to mi ze zwrotu podatku ściągnęli w następnym roku. Sprawa nie poszła do żadnego komornika a odsetki urosły o śmieszne 10 zł. Powaga Smile

Jeśli już na prawdę obawiasz się komornika to złóż podanie o rozłożenie na raty. Zależy też w jakiej jesteś sytuacji. Jeśli mieszkasz sam i nie masz żadnych ruchomości i nieruchomości no to możesz dogadać się z komornikiem, że będziesz płacił np. 200 zł miesięcznie a na internecie będziesz pomału sobie ciupał np. na subach. Sytuacji jest wiele, ale trzeba umieć rozmawiać. Nie każdy komornik jest skurwysyn**, bo jest ok 2-3 % komorników z którymi da się dogadać. Wiem że to pocieszające Big Grin hehe, ale takie są fakty.

Nie masz polisy opłaconej czy nie miałeś polisy przy sobie? Jeśli nie masz opłaconego OC to powodzenia, bo:

W tej sytuacji cała odpowiedzialność spada na osobę, która prowadzi bez ubezpieczenia. To znaczy całe koszty naprawy pojazdów, czyli koszty materialne pokrywa sprawca wypadku nieposiadający ubezpieczenia. Następna rzecz – koszty leczenia, koszty uszczerbku na zdrowiu osób poszkodowanych też ponosi osoba, która prowadziła pojazd bez ważnego ubezpieczenia w odpowiedzialności cywilnej (OC). Mało tego, prócz tego jeszcze ma dodatkowe kary takie jak – wpłata na Fundusz Ubezpieczeniowy, kara za prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Dodatkowo musi to ubezpieczenie w zależności od tego czy w ogóle miała ubezpieczenie OC, jeżeli nie to i tak musi to ubezpieczenie zaległe ponieść koszt łącznie z odsetkami za zwłokę.

Powodzenia i niech głupota Cię opuści zanim spowodujesz jakiś wypadek i utoniesz w długach Smile


RE: Zabójcze Mandaty! - zgrexs - 18-05-2015 07:49

Może jakiś serwis www na allegro kup lub zagraj w lotto Big Grin


RE: Zabójcze Mandaty! - Admin - 18-05-2015 09:30

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/