Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. (/Temat-Sprzedaz-zakonczona-do-usuniecia-114095)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 28-06-2015 16:44

Przypominam że została mi jeszcze jedna sztuka poradnika!
Zapraszam!



RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - badii - 28-06-2015 17:55

Ja tylko poproszę o zdjęcia użytkowników, którzy zakupili poradnik czy nadal nisza się nie wypaliła i można na Niej sobie pracować i normalnie zarabiać.
Jeśli tak - biorę definitywnie we wtorek.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 02-07-2015 16:24

Wakacyjna Promocja!
Dostepne są jeszcze 4 sztuki poradnika!

Zapraszam bo WARTO!



RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - selfie - 02-07-2015 16:36

To jedna sztuka została czy cztery ?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - gieniek93 - 02-07-2015 16:54

95% osób co kupiło poradnik nic nie zarobiło Big Grin Big Grin moge się założyć ;p bo tak naprawdę bez inwestycji nie ma szans na zarobek i Branzolek nie kłóć się bo taka jest prawda.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - jarunioo7 - 02-07-2015 17:47

@[Branzolek] może jeszcze więcej tych poradników sprzedasz? Podobno ilość sprzedanych sztuk nie wpływa na zarobki. Ja nie jestem tego zdania. Bardzo często piszesz "Ostatnie dwie sztuki" "Ostatnia sztuka" itd.. Powiedz od razu że poradnik będziesz sprzedawał do momentu aż będą ludzie kupować a wtedy nasze zyski zejdą do minimum facepalm

Rozumiem że chcesz w bardzo łatwy sposób zarobić pieniądze ale zrób to w inny sposób.

Jeśli sprzedasz choćby jeszcze jeden poradnik - zgłoszę się do Ciebie po zwrot pieniędzy.. Pozdrawiam.

EDIT: Czekam na twoją odpowiedź i przeniesienie tematu do archiwum.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - gieniek93 - 02-07-2015 17:55

Na pewno sprzeda Big Grin stale mówi, że została tylko jedna sztuka aby zmanipulować kupującego Big Grin i tak każdemu pisze i każdy kupuje;p na sposobie z poradnika ciężko zarobić więc zarabia na sprzedaży poradnika ^^


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Pink134lol - 02-07-2015 18:00

@[jarunioo7] Podobno nisza się nie wypali i każdy znajdzie dla siebie miejsce w gronie przyjaciół, którzy sobie w niczym nie wadzą. Jerk2

Sam byłem zainteresowany, przedchwilą, ale widzę teraz, że nikt się nie chwali zarobkami, a nachalna sprzedaż wygląda jak ciągnięcie przedstawienia na kurtynie, która za chwile runie.
Czyli w końcu inwestycja potrzebna czy nie? Co z zarabianiem tym sposobem, jest to nieopłacalne w tej chwili, nisza sie przedawniła, czy po prostu jest to czasochłonne? Nikt podobno poza 1 osobą nie wrzucił screena z zarobkami, odmieni ktoś "taką sytuację" ?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - fusek - 02-07-2015 19:05

A moze sie pochwali ktos wkoncu zarobkami?
ja ciagle buduje zaplecze... a kupilem poradnik z dwa tyg temu.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - jarunioo7 - 02-07-2015 20:43

@[fusek] mój zarobek był taki że kupiłem "zaplecze" za 100zł, a sprzedałem produkt z tego zaplecza za 150zł Big Grin