Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkretne zlecenie do wykonania - kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Konkretne zlecenie do wykonania - kilka pytań (/Temat-Konkretne-zlecenie-do-wykonania-kilka-pytan-113794)



Konkretne zlecenie do wykonania - kilka pytań - jarunioo7 - 10-05-2015 14:35

Witam. Dostałem zlecenie od poważnej firmy.. Wszystko opiera się o youtuba i chodzi tylko o jeden filmik.

Muszę nabić 1000 łapek w górę, 1000 subskrypcji i 1000 komentarzy.

Ostatnio tworzyłem kilka kanałów na jednym koncie. Wszystkie konta mógłbym sam stworzyć ze zmiennego IP itd. Taka praca w miesiąc mi się opłaci (zapłata za wykonanie zlecenie + konta mi zostaną)..

Niestety nie mam doświadczenia na youtubie i mam kilka pytań..

Czy lajki z AddMeFast znikają? Czy można nabić te 1000 łapek bezproblemowo? Smile
Czy kanał może dać subskrypcje innemu kanałowi?
Czy kanał może dać łapkę w górę do filmu?

Proszę o pomoc, pozdrawiam Smile


RE: Konkretne zlecenie do wykonania - kilka pytań - Pasza dla konia - 10-05-2015 14:54

(10-05-2015 14:35)jarunioo7 napisał(a):  Witam. Dostałem zlecenie od poważnej firmy.. Wszystko opiera się o youtuba i chodzi tylko o jeden filmik.

Muszę nabić 1000 łapek w górę, 1000 subskrypcji i 1000 komentarzy.

Ostatnio tworzyłem kilka kanałów na jednym koncie. Wszystkie konta mógłbym sam stworzyć ze zmiennego IP itd. Taka praca w miesiąc mi się opłaci (zapłata za wykonanie zlecenie + konta mi zostaną)..

Niestety nie mam doświadczenia na youtubie i mam kilka pytań..

Czy lajki z AddMeFast znikają? Czy można nabić te 1000 łapek bezproblemowo? Smile
Czy kanał może dać subskrypcje innemu kanałowi?
Czy kanał może dać łapkę w górę do filmu?

Proszę o pomoc, pozdrawiam Smile

1. Nie znikają .
2. Tak , może .
3. Tak , może .


RE: Konkretne zlecenie do wykonania - kilka pytań - jarunioo7 - 10-05-2015 16:47

@[Pasza dla konia] dziękuje bardzo za odpowiedź. Jeśli ktoś ma jakieś "ale" do tego co napisał użytkownik wyżej to proszę skomentować Smile

PS. Twój nick mnie rozpier$$$a Jerk2


RE: Konkretne zlecenie do wykonania - kilka pytań - wiezaawieza - 10-05-2015 17:04

addmefast będzie najlepszym wyborem Smile Lajki nie znikają i można lajkować,, subować itd. Ps: Fajna oferta ci sie trafiła.


RE: Konkretne zlecenie do wykonania - kilka pytań - idz-do - 10-05-2015 22:02

tak addmefast jest dobrym wyborem , możesz też działać na innych serwisach np. like4like


RE: Konkretne zlecenie do wykonania - kilka pytań - wasia90 - 11-05-2015 01:21

1000 komentarzy to może być problem..