Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie polecacie sklepy online? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jakie polecacie sklepy online? (/Temat-Jakie-polecacie-sklepy-online-113275)



Jakie polecacie sklepy online? - Mercz - 30-04-2015 22:21

Witam, cześć. Wink Jakie polecacie sklepy online z różnymi rzeczami? (moda, elektronika, itp) Ja osobiście czasami kupuję coś na AliExpress i TopSecret (mają bardzo dobre marynarki), a Wy? Jakie polecacie sklepy online, które są sprawdzone i najlepiej mają płatność PP? Smile
Byłbym wdzięczny za napisanie każdego sprawdzonego, dobrego sklepu, w miarę taniego, może być oczywiście chiński Wink


RE: Jakie polecacie sklepy online? - MilanFan - 30-04-2015 22:32

Zalando.pl, często masz przeceny, darmowa dostawa i zwroty, jest PP.


RE: Jakie polecacie sklepy online? - Mercz - 30-04-2015 22:39

Kupowałeś coś tam? Ile trwa mniej więcej dostawa?
Ostatnio preferuje chińskie sklepy online. Kupiłem na jednym myszkę za 20zł, którą mam od 3 miesięcy i działa bardzo sprawnie. (Ta sama myszka w bodajże Alsen kosztowała 50zł)


RE: Jakie polecacie sklepy online? - krulalbani - 30-04-2015 22:41

empik.pl błyskawiczna wysyłka produktów cyfrowych oraz miła obsługa Smile


RE: Jakie polecacie sklepy online? - Mercz - 30-04-2015 22:44

(30-04-2015 22:41)krulalbani napisał(a):  empik.pl błyskawiczna wysyłka produktów cyfrowych oraz miła obsługa Smile

W empiku powiedzieli mi, że koszt dostawy 20zł. Ustalmy, że kupuję słuchawki za 50zł + 20zł przeszyłki = 70zł, już lepiej jest mi podjechać do galerii tramwajem i pójść kupić Wink A jak chciałem zamówić i zapłacić z domu przez pp i odbiór osobisty w sklepie, to nie dają takiej opcji.

http://www.tzch.pl/ <= korzystał ktoś?


RE: Jakie polecacie sklepy online? - Sloniasek - 01-05-2015 08:05

sprzęt komputerowy elektronika : ESC.PL


RE: Jakie polecacie sklepy online? - Mercz - 01-05-2015 15:25

Dzięki Sloniasek juz znalazłem tam myszke, która kupię w najbliższym czasie, jeśli ciekawsze nie znajdę.
Najbardziej mnie ostatnio zainteresowały sklepy online chinskie. Mozna tam znaleźć tanio naprawdę ciekawe rzeczy. (Nie mowie o telefonach, bo to strach tam kupować 2 dni i telefon już może nie żyć)
Miał ktoś stycznosc z tzch.pl?


Jakie polecacie sklepy online? - Artinesse - 11-04-2018 14:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.