Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Loteria - Wasze nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Loteria - Wasze nagrody (/Temat-Loteria-Wasze-nagrody-113256)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Loteria - Wasze nagrody - Huston - 28-08-2016 10:15

Niestety nie mam żadnej kontroli nad loterią, ale spokojnie, podejrzewam, że jutro Pan Arek wznowi loterie i zwróci Wam stracone losy Smile. Sam dopilnuje, aby w przyszłości nie dochodziło do takich sytuacji. Także pozostaje nam czekać, przesyłam Wam uśmiech Smile
Miłej niedzieli!


RE: Loteria - Wasze nagrody - kizunka78 - 28-08-2016 10:43

Loteria mialabyc do niedzieli 24 godziny.. A skonczla się w sobote 24. A informacja jest inna. Gdybym wiedziala ze takie cyrki beda losowalabym wczoraj przed północą ostatnia paczke..:/


RE: Loteria - Wasze nagrody - suzuki69 - 28-08-2016 10:48

W informacji dali że potrwa do niedzieli do 24ej a w systemie było wpisane niedziela 2 w nocy nwm czy to zauważyliście i loteria zakończyła się tak jak było zapisane w systemie.
Ale na 100% się mogę założyć że jak Arek przyjdzie jutro to wznowi loterie i jeszcze da losy stracone przez dziejszy dzień.
Taka sytuacja już był bodajże w lutym albo w marcu już dokładnie nie pamiętam ale wiem że była


RE: Loteria - Wasze nagrody - ELdollaro - 28-08-2016 11:56

Mi się udało zgarnąć pendrive Big Grin


RE: Loteria - Wasze nagrody - jarunioo7 - 28-08-2016 12:06

No to nie panikujcie tylko cierpliwie poczekajcie.. Polecam przeczytać wpis Hustona:

(28-08-2016 10:15)Huston napisał(a):  Niestety nie mam żadnej kontroli nad loterią, ale spokojnie, podejrzewam, że jutro Pan Arek wznowi loterie i zwróci Wam stracone losy Smile. Sam dopilnuje, aby w przyszłości nie dochodziło do takich sytuacji. Także pozostaje nam czekać, przesyłam Wam uśmiech Smile
Miłej niedzieli!

Ja akurat w nocy kliknąłem raz i wygrałem powerbanka Lol


RE: Loteria - Wasze nagrody - Leadmore - 28-08-2016 14:07

Już naprawiamy błąd. Wybaczcie.
Wszystko przeliczymy, losy i leady. Przedłużymy też loterię.


RE: Loteria - Wasze nagrody - Damkofr - 28-08-2016 16:15

W tej loteri trafiłem 2xMonikę 1xPendrive 1xGadzety. Dziś jeszcze raz się uda wylosowac.
Jak u was?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Loteria - Wasze nagrody - ELdollaro - 28-08-2016 21:01

U mnie gadżety, pendrive i kilka uśmiechów w tym Hustona xd


RE: Loteria - Wasze nagrody - devilll - 28-08-2016 21:44

Jak dla mnie ilość uśmiechów jednak zbyt duża. Nie było loterii już dłuższy czas i robić ją tylko po to, aby użytkownicy nazbierali masę uśmiechów mija się z celem. Na przyszłość proponuję ustawić większy współczynnik nagród.





RE: Loteria - Wasze nagrody - jarunioo7 - 28-08-2016 22:53

Ehhh.. Daj komuś coś czego nie dostanie w żadnym innym serwisie ZA NIC (leady przecież i tak robimy cały czas) to jeszcze problemy i pretensje. Zauważcie, że Leadmore na nagrody wydaje całkiem sporo i to od dłuższego czasu. Równie dobrze mogliby nie robić wogóle Loterii bo przecież jest SKLEP, a tam dostajemy punkty i nagrody za określone czynności.

Nie bądźmy aż takimi cebulami, loteria to przecież tylko dodatek do normalnego zarabiania i należy ją bardziej traktować jako zabawę niż sposób na "darmowe fanty" Smile