Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Posiadasz konto PayPal powiązane z kartą kredytową? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Posiadasz konto PayPal powiązane z kartą kredytową? (/Temat-Posiadasz-konto-PayPal-powiazane-z-karta-kredytowa-113044)



Posiadasz konto PayPal powiązane z kartą kredytową? - jarunioo7 - 26-04-2015 17:48

Od pewnego czasu facebook zablokował możliwość kupowania reklam FACEBOOK ADS dla kont PayPal niepowiązanych z kartą kredytową 4 Ja takowej nawet nie posiadam więc nie mogę kontynuować kupowania reklam.

Moje zyski były na prawdę bardzo dużo - rzędu kilkuset złotych dziennie, w weekend o wiele większe - a teraz jestem "blokowany".. Sad

Szukam osoby która ma powiązane konto PayPal z kartą kredytową/debetową.. Pieniądze na twojego PayPala wysyłam sam (nie martw się że będziesz musiał zapłacić za reklamy za mnie Big Grin ). Wynagrodzenie? Oferuje 10% od zarobionych przeze mnie pieniędzy w tym czasie !

Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie na gg (podane w profilu) lub na PW a na pewno się dogadamy..


I proszę tylko osoby niezainteresowane o nie wypowiadanie sie w temacie. Wszystko jest 100 % uczciwe i bezpieczne. Pozdrawiam...


RE: Posiadasz konto PayPal powiązane z kartą kredytową? - Gift Wallet - 26-04-2015 18:00

Ja jestem zainteresowany , pisz pw ze szczegółami Wink


RE: Posiadasz konto PayPal powiązane z kartą kredytową? - ShuQi - 26-04-2015 22:38

Także mam konto powiązane.
Wymieniam się gotówką i jestem osobą uczciwą.


RE: Posiadasz konto PayPal powiązane z kartą kredytową? - Branzolek - 26-04-2015 22:48

Jaki koszt jest takiej reklamy?


RE: Posiadasz konto PayPal powiązane z kartą kredytową? - Matnox - 27-04-2015 09:25

Jestem zainteresowany, wysłałem wiadomość na GG


RE: Posiadasz konto PayPal powiązane z kartą kredytową? - jarunioo7 - 29-04-2015 20:53

Nieaktualne. Do archiwum Smile


Posiadasz konto PayPal powiązane z kartą kredytową? - surfer0700 - 29-04-2015 21:42

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.