Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potwierdz rachunek bankowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Potwierdz rachunek bankowy (/Temat-Potwierdz-rachunek-bankowy-113013)

Strony: 1 2


Potwierdz rachunek bankowy - N0kia - 26-04-2015 10:09

Cześć wszystkim! Mam taki problem że 16 lutego zrobiłem przelew 40zł na rachunek bankowy i do tej pory pieniędzy na koncie nie widać lecz mam takie coś:
[Obrazek: mcivv4.jpg]

Licze na pomoc! Daje + Smile


RE: Potwierdz rachunek bankowy - jarunioo7 - 26-04-2015 10:38

Żeby wysłać pieniądze na swoje konto musisz je najpierw połączyć z kontem Paypal.

Widać że dane wszystkie wpisałeś do aktywacji rachunku więc teraz wchodzisz na swoje konto, wchodzisz w historie i patrzysz czy PayPal wysłał Ci dwie malutkie wpłaty na twoje konto. Wpisujesz te kwoty w pola które pokazałeś na screenie i masz potwierdzony rachunek Smile

Nie jestem pewny na 100% czy pieniądze Ci przyjdą czy nie. Zawsze lepiej jest mieć ten rachunek powiązany Smile


RE: Potwierdz rachunek bankowy - N0kia - 26-04-2015 12:20

Rachunek potwierdzony teraz czekam na pieniądze Smile

Wielkie dzięki !

24h minęło a tutaj pieniędzy nie słychać...
jakieś pomysły?


RE: Potwierdz rachunek bankowy - Voldir - 28-04-2015 18:15

Pieniądze dostaniesz ale po potwierdzeniu rachunku. W tej chwili one sobie wiszą, tak samo jak mi wisiały funty na drugim koncie PP, gdzie zapomniałem potwierdzić adresu e-mail. Po potwierdzenia nastąpiło automatyczne doliczenie do salda Smile


RE: Potwierdz rachunek bankowy - N0kia - 29-04-2015 18:37

Tak tylko już rachunek został potwierdzony a pieniędzy jak nie było tak nie ma a czekam coś około 72h. [Obrazek: tqutdr.jpg]


RE: Potwierdz rachunek bankowy - jarunioo7 - 29-04-2015 20:13

Spokojnie. PayPal ma w dupie klienta Xpokerface Ja na obejrzenie moich dokumentów i zdjęcie ograniczenia czekam już ponad tydzień 4


RE: Potwierdz rachunek bankowy - N0kia - 30-04-2015 08:03

Skoro tak to czekamy Smile


RE: Potwierdz rachunek bankowy - witos77 - 30-04-2015 10:45

Mi teraz potwierdzono powiązanie z kontem bankowym i zleciłem wypłatę to pisze, że od 3-5 dni roboczych


RE: Potwierdz rachunek bankowy - N0kia - 07-05-2015 13:32

Ile można czekać... Jak pieniedzy nie było tak nie ma. PayPal z tego co widzę ma w dupie jego użytkowników...


RE: Potwierdz rachunek bankowy - twardy - 07-05-2015 15:07

Zadzwon na support, szybciej cos zalatwisz, do 17 chyba pracuja, wiec masz jeszcze 1h dzisiaj.