Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA (/Temat-Kupie-konta-na-FB-STALA-WSPOLPRACA-I-DOBRA-PLACA-112908)



Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA - Better_Faster - 24-04-2015 02:38

1.Nazwa przedmiotu : Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA
2.Opis przedmiotu :
Konto na FB, które posiada:
*Min. 100 znajomych (NAJLEPIEJ PL)
*Polskie imię i nazwisko (NAJLEPIEJ PŁEĆ ŻEŃSKA)
*Najlepiej zdjęcie w tle i profilowe
*Staż minimalnie 3 miesiące
3.Zdjęcia : ----
4.Kontakt : PRIV LUB GG 52393841 (PREFERUJĘ GG)
5.Cena : Jestem otwarty na propozycję
Interesuje mnie stały dopływ kont i stała współpraca lecz osoby posiadające małe ilości kont również zapraszam do kontaktu Wink
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP lub PRZELEW
-
Zapraszam do kontaktu Wink


RE: Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA - jergele - 25-04-2015 16:26

[Obrazek: kontafb.jpg]
gg 868540 lub pw


RE: Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA - Gift Wallet - 26-04-2015 09:33

Mam jedno ze stażem 6 miesięcznym jak ktoś by potrzebował

Do autora napisałem na gg


RE: Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA - Better_Faster - 27-04-2015 00:57

Odpisałem Wink


RE: Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA - Branzolek - 28-04-2015 00:24

Pisz pw. Idea


RE: Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA - Better_Faster - 28-04-2015 00:30

@Branzolek, napisałem Wink


RE: Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA - Ymek19 - 02-05-2015 11:04

mam też na sprzedaż ok 100kont na fb


RE: Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA - Better_Faster - 03-05-2015 16:25

@Ymek. Jestem bardzo zainteresowany.
Napisz do mnie na GG


Kupię konta na FB - STAŁA WSPÓŁPRACA I DOBRA PŁACA - surfer0700 - 06-06-2015 13:27

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.