Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Muzyka klubowa - kiedyś i dziś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Muzyka klubowa - kiedyś i dziś (/Temat-Muzyka-klubowa-kiedys-i-dzis-112553)



Muzyka klubowa - kiedyś i dziś - mikolaj90 - 17-04-2015 20:03

Siema wszystkim ;D

Co sądzicie o dawnej muzyce klubowej i dzisiejszej ? Słuchacie jeszcze muzyki np z manieczek ? Wink Zapraszam do dyskusji.


RE: Muzyka klubowa - kiedyś i dziś - Sloniasek - 17-04-2015 20:15

Klub Ekwador , Poznańska Malta to było coś... a teraz jedno wielkie gówno.


RE: Muzyka klubowa - kiedyś i dziś - mikolaj90 - 17-04-2015 20:49

Co dokładnie jest z Ekwadorem ? Bo, że został zamknięty i wystawiony na sprzedaż to wiem ale gdzieś czytałem, że został tam otwarty nowy klub i disco polo grają...


RE: Muzyka klubowa - kiedyś i dziś - Eliteman - 18-04-2015 14:01

Powspominajmy stare dobre czasy Smile




Również jestem tego zdania, że kiedyś to była muzyka... Sam lubię wieczorem odpalić listę klasyków, Benny Benassi, Marcel Woods, klasyk nad klasykiem Andre Michelle... To była muzyka Heart


RE: Muzyka klubowa - kiedyś i dziś - Sloniasek - 22-04-2015 08:18









aż się łezka kręci Big Grin







RE: Muzyka klubowa - kiedyś i dziś - Mercz - 05-06-2015 09:08

Praktycznie prawie wszystko z czasem się zmienia - nawet muzyka, niestety. Wink


RE: Muzyka klubowa - kiedyś i dziś - mateart - 05-06-2015 12:07

Co raz to nowsze instrumenty, nowe możliwości, lepsza jakość dźwięku, powstają nowe gatunki, aczkolwiek trzeba również pamiętać, co dało początek wszystkiemu Smile


RE: Muzyka klubowa - kiedyś i dziś - AnnaKa - 11-07-2015 13:26

Temat rzeka! Coś co kocham prawie najbardziej muzyka na której się wychowałem! "Manieczki" to coś co zawsze będę dobrze kojarzył. Wiem że wiele osób nie przywiązuje się do muzyki tak bardzo ale ta muzyka co była kiedyś to była magia. Lata 98-04 to coś co warto mieć we własnej pamięci.
Jednakże miło że są ludzie którzy chcą odnowić te stare czasy i przypominać muzykę na imprezach.