Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sygnatury nie dla spamerów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Sygnatury nie dla spamerów? (/Temat-Sygnatury-nie-dla-spamerow-112535)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - patulsky1337 - 17-04-2015 22:45

Ja jestem za blokadą od 1236 postów....

a tak na poważnie jeśli chodzi o temat, to zgadzam się, powinno coś takiego zostać wprowadzone. Sam dzisiaj widziałem kilka postów użytkownika przedstawionego w pierwszym poście, zwykle były to posty bezwartościowe lub powtarzające się. 100 postów? Już lepiej ale według mnie trochę za mało- jak autor tematu jestem za 200.


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - mamrocik - 17-04-2015 23:20

Każdy z nas kiedyś był Świeżakiem Rolleyes Popieram sygnatury od 50+ postów,


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - jarunioo7 - 18-04-2015 10:26

Mamrocik - masz racje Big Grin ALe nie każdy spamował gdziekolwiek żeby zdobyć te kilkaset/kilka tysięcy postów.. Smile


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - cezar78 - 18-04-2015 21:03

lepiej wprowadzić limit minimalnej reputacji powiedzmy 20 aby moc dawać linka w sygnaturze. Wtedy wszyscy będą musieli sie starać coś wnieść do forum


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - evenixx - 18-04-2015 21:06

(18-04-2015 21:03)cezar78 napisał(a):  lepiej wprowadzić limit minimalnej reputacji powiedzmy 20 aby moc dawać linka w sygnaturze. Wtedy wszyscy będą musieli sie starać coś wnieść do forum
reputacje mozna zdobyc w dziale refback za reputy Tongue

Osobiscie jestem za 100+ postow Smile


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - szykiryki - 18-04-2015 21:20

Jak ktos sie uprze to nabije 200 postow w dwa dni.
Rownie dobrze mozna zablokowac dostep do galerii. Czesto pojawiaja sie tam fakowe obrazki i handel na lewo/pw/gg kwitnie. Potem zal, ze ktos zostal oszukany przez usera, majacego konto 1dzien...
Jak ktos jest na tyle naiwny, zeby dokonywac takich transakcji (a wiemy po dziale oszusci, ze takich osob jestmnostwo), to zadne blokady go przed tym nie uchronia...


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - linoskoczek - 20-04-2015 15:33

(17-04-2015 17:32)daniel42na napisał(a):  Moim skromnym zdaniem limit jakiś może być, ale granica posiadania sygnatury nie powinna być wyższą niż granica wstawiania ofert handlowych w działach "sprzedam/kupie/itp" . Wstawianie tak dużego limitu jak 200 postów wydaje się być przesadne, jak ktoś chamsko spamuje to jest widoczny i tak dostanie bana zanim nabije te 50 postów, nie potrzeba ich tu 200.
EDIT: Poza tym o ile dobrze pamiętam moderator ma możliwość wyłączenia sygnatury użytkownikowi, więc jeśli ktoś spamuje byle gównem i ma w sygnie oczojebny czerwony napis "wejdz tu -> interkursy" to wystarczy zglosic post opisując konkretnie czym zawinił.

Popieram.
Sygnatura dla osób mających powyżej 50 postów.


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - Tidus - 20-04-2015 19:57

Nie czytałem całego tematu, ale się wypowiem co do pierwszego postu.
Może być wprowadzone takie ograniczenie, ale do max 50 postów. Jak ktoś spamuje i tak często jest wychwycony przez modków. 200 to zdecydowanie za wysoki próg.


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - Cezary - 20-04-2015 22:11

Jestem za włączeniem sygnatury od 100 postów i dodaniem jakiegoś bota który sprawdza czy dany użytkownik nie dodaje takich samych "komentarzy"..


RE: Sygnatury nie dla spamerów? - MilanFan - 20-04-2015 22:30

(20-04-2015 19:57)Tidus napisał(a):  Może być wprowadzone takie ograniczenie, ale do max 50 postów. Jak ktoś spamuje i tak często jest wychwycony przez modków. 200 to zdecydowanie za wysoki próg.

Zgadzam się i popieram. Big Grin