Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę opłacenie za mnie przesyłki za zwrot+prowizja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę opłacenie za mnie przesyłki za zwrot+prowizja (/Temat-Zlece-oplacenie-za-mnie-przesylki-za-zwrot-prowizja-112499)



Zlecę opłacenie za mnie przesyłki za zwrot+prowizja - thomasward - 16-04-2015 18:10

Witam!
Potrzebuję, by ktoś opłacił mi DZISIAJ lub jutro rano ew. przesyłki za pobraniem w paczkomacie InPost. Niestety, ale nie mogę tego opłacić przez neta Sad Przesyłka kosztuje 99 zł z groszami, w zamian oferuję 120 zł w formie, jaka wam odpowiada. Jedyna ważna rzecz - jestem niepełnoletni, więc miejsce to na uwadze. Najlepiej byłoby dla mnie kupić PSC albo nadać przelew pocztą, ale jak wolicie.

Problem w tym, że przesyłkę potrzebuję mieć opłaconą jutro, a chociażby przelew pocztowy trwa. Więc albo musielibyście mi zaufać w pewnym stopniu albo wymyślić sprytny sposób na rozwiązanie tej sytuacji.

Oferty proszę słać na PW.


RE: Zlecę opłacenie za mnie przesyłki za zwrot+prowizja - ShuQi - 16-04-2015 18:34

@[thomasward]

Przelew pocztowy da się natychmiast zrobić, dochodzi on tego samego dnia, więc mogę opłacić Ci te 99 zł, jak zrobisz 120 na moje konto.


RE: Zlecę opłacenie za mnie przesyłki za zwrot+prowizja - thomasward - 16-04-2015 19:30

sorry


RE: Zlecę opłacenie za mnie przesyłki za zwrot+prowizja - ShuQi - 16-04-2015 19:43

@[thomasward]

Usuń zdjęcie (wyślij na priv nie tu) nie chce aby mój nr konta był publiczny.

Czekam na zaksięgowanie na koncie.


RE: Zlecę opłacenie za mnie przesyłki za zwrot+prowizja - thomasward - 16-04-2015 21:44

Dziękuję za odpowiedź, temat do usunięcia.


Zlecę opłacenie za mnie przesyłki za zwrot+prowizja - Sloniasek - 19-04-2015 11:58

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.