Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 (/Temat-Na-kogo-zaglosujesz-Wybory-prezydenckie-2015-112122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - mateart - 02-05-2015 15:50

Mikke jest dla mnie dziwny, podejrzewam go o agenturę, ale to moje prywatne zdanie. Dla mnie głosem ludu jest Kukiz Wink


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - daniel42na - 02-05-2015 16:52

@mateart ukąszeni charyzmą Kukiza nie wiedzą chyba, że jego postulat numer jeden - JOW - prowadzi do dwupartyjności i jeszcze bardziej betonuje scene polityczną. Widać to na przykładzie senatu.
Oprócz tego jego wyborcy nie mają żadnych skonkretyzowanych poglądów na sprawy gospodarcze, podatkowe itp - czyli sprawy przecież najistotniejsze. Są tam i socjaliści i prawicowcy i ludzie którzy nie mają bladego pojęcia co o tym myśleć i głosują "na złość". Źle to wygląda.


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - xplus - 02-05-2015 17:21

4 Nie marnujcie głosu dajcie go Kukizowi zmienimy parę rzeczy


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - daniel42na - 02-05-2015 17:28

Tylko jakich rzeczy? Przecież grupa osób skupionych wokół i głosujących na Kukiza nie ma wspólnych, ustalonych poglądów i zamiarów. Sami to zresztą przyznają.
Jedyny postulat to JOW, który jest finalnie szkodliwy.
Wystąpienia Kukiza można zmieścić na jednym obrazku:
[Obrazek: u9S50Jp.png]


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - mikolaj90 - 02-05-2015 18:11

Ja nie rozumiem jednego, każdy chce niby zmiany obecnego prezydenta jak i rządu i cały czas nie wie na kogo zagłosować. A najbardziej nie trawię tego, że dużo osób zamiast oddać głos na Korwina oddaje na Kukiza, Brauna i innych nie wspominając już o Komorku i Dudzie. Gdyby Kukiz, Braun i Ci inni nie kandydowali to ludzie mogliby oddać ten głos na Korwina a tak to ich pełno jest i głosy się dzielą... Wierzę, że wygra Korwin bo nienawidzę obecnej bandy z Komorkiem na czele i pisu. A najbardziej śmieszą mnie komentarze jak czytam na FB, że Kukiz ma większe poparcie od Korwina, nie wiem z jakiej paki, widocznie wszystkie spoty i cała kampania Korwina idzie na marne... Ludu, bądź mądry, oddaj głos na Korwina i doprowadź wreszcie do jakieś nowości, zmiany a nie ciągle PO-PIS, PIS-PO...


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - szykiryki - 02-05-2015 18:19

@mikolaj90, to jasne jak sloneczko.
Pracujac kiedys w pracowni badan spolecznych (pracowalam w wielu roznych miejscach Tongue) i przeprowadzając badania telefoniczne na grupie ok. 1000 osób (gdzie 30% odpowiadalo, ze wlasnie wcina obiad i mozna zaznaczac cokolwiek, 20% robiło kupę, o czym nie krępowało się informować, 10% krzyczało, że zagłosuje na O. Rydzyka, kolejne 20% było na haju/kacu/robiło sobie beke z ankietera, to wiarygodny sondaż to ok. 20%). Działa jednak znacząco na wyobraźnię. Widząc takie staty w TV, zwolennicy np. P. Jarubasa nie pójdą w ogole na wybory, sądząc, że ich kandydat nie ma najmniejszych szans, lepiej więc wrzucić karkówę na ruszt i zaoszczędzić trochę czasu...


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - adios123 - 02-05-2015 18:33

Od lat nic się w tym kraju nie zmieniło i raczej już nie zmieni. Nie idę na wybory.


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - szykiryki - 02-05-2015 18:56

(02-05-2015 18:33)adios123 napisał(a):  Od lat nic się w tym kraju nie zmieniło i raczej już nie zmieni. Nie idę na wybory.
I właśnie taka postawa sprawia, że dyskusja "na kogo zagłosuję" nie ma większego sensu.
Tysiące osób deklarują głos na konkretnego kandydata, a jak przychodzi co do czego to frekwencja nie sięga 40%, więc jakich diametralnych zmian się spodziewacie?!

Fajnie, że pojawiają się "niszowi" kandydaci i widać, że mają spore zaplecze poparcia, ale to wciąż za mało, jeśli chodzi o podejście większości...


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - prololex - 02-05-2015 19:29

Oddam głos na Korwina, bo nie zmienia poglądów co 5 sekund i ma poparcie młodych osób, a to właśnie w nas nadzieja Huh


RE: Na kogo zagłosujesz? Wybory prezydenckie 2015 - Adde - 02-05-2015 21:17

Głos prawdopodobnie na Brauna. Może nie do końca zgadzam się ze wszystkimi jego poglądami (intronizacja Chrystusa na króla Polski, rly?) ale to zdecydowanie najmocniejszy retorycznie kandydat, "tytan retoryki" jak to któryś mój znajomy ujął. A to chyba najważniejsza cecha dobrego prezydenta, który de facto oprócz roli reprezentatywnej nie ma za dużych kompetencji.