Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - nitram po godzinach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - nitram po godzinach (/Temat-Dziennik-pracy-nitram-po-godzinach-112021)

Strony: 1 2 3 4 5


Dziennik pracy - nitram po godzinach - nitram - 08-04-2015 21:22

8 Kwietnia
Dzień pierwszy założyłem temat na zarabiam.com

12 Kwietnia.
Biorąc pod uwagę wasze komentarze i sugestie dodaję kolejny wpis.

Na początku się przedstawię, zgodnie z tym co jest zawarte tutaj: http://zarabiam.com/faq.php
Nick: nitram (tak to moje imię czytane na wspak )
Imię: Martin
Wiek: 28
Zamieszkały: Wysoka
Ranga: Tutor
Motto: Wszystko, co można dostać za pieniądze, jest tanie.
Specjalizacja zarabiania w sieci: inwestycje, programy partnerskie, własne pomysły.
Dodatkowo: Mąż i ojciec, zawód wyuczony i w którym pracuję Serwisant-Informatyk. Nie jest to tak jak 90% społeczeństwa myśli że informatyk musi umieć "wszystko" czytaj: stworzyć stronę www, przerobić zdjęcia, naprawić komputer, usunąć wirusy, napisać program, wypozycjonować stronę, a także naprawić telewizor, cofnąć licznik w aucie, wgrać nielegalną nawigację, naprawić pralkę i jeszcze inne różne pomysł ludzie mają co informatyk powinien umieć.
Oczywiście najlepiej jakby to wszystko za darmo zrobił bo przecież co Ty się tam na męczysz..... taka dygresja trochę powstała.
Chciałem się z wami tym podzielić z dwóch powodów po pierwsze nie zawsze musimy być we wszystkim najlepsi.
Po drugie musimy znać wartość swojej pracy tego co robimy.

A teraz wrócimy do zarabiania w internecie.
W dzienniku nie będę opisywać wszystkich moich pomysłów i projektów, będę robić to wybiórczo i ujawniać tylko te treści które uważam za istotne a jednocześnie pomocne dla osób które będą chcieły również zarabiać tak jak ja.
Druga ważną informację jest to, że nie będę podawać kwot jakie zarabiam, a przynajmniej na chwilę obecną taką podjąłem decyzję. Czy to się komuś podoba czy nie tak będzie.

Jak zarabiam w internecie ?
1. Na pierwszym miejscu stawiam inwestycje, w tej chwil nadzoruję 2 małe projekty które w pełni sponsoruję, na zyski z tego działania pewnie dopiero zobaczę za pół roku - rok. nie będę tutaj podawać więcej szczegółów na ten temat jak projekty będą gotowe aby przedstawić je publicznie wtedy taką informację podam.
2. Projekt jak zarobić 100 zł o którym możecie przeczytać w tym temacie -> klik mając odłożone niecałe 1000 zł daję każdemu użytkownikowi tego forum możliwość zarobienia minimum 100 zł a nawet i więcej, temat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem tak samo jak jego rozszerzona wersja klik
Projekt zamierzam rozwijać poza forum i o tym będę pisać tutaj w temacie, jeśli macie pomysł jak to zrobić a może chcecie podjąć ze mną współpracę w tym temacie zapraszam do kontaktu
3. Programy partnerskie - od zawsze uważam ten sposób zarabiania za jedne z najlepszych głównie dlatego, że dostajemy gotowy produkt podany praktycznie na tacy. Co daje nam duży komfort działania, nie musimy tracić czasu na przygotowanie chociażby własnego produkty, obmyślaniu grafiki sloganów do promocji, po prostu działamy tu i teraz.
Jedyne co musimy zrobić to go polecić. Niektórzy mówią że trzeba sprzedawać żeby coś z tego mieć ? Często bowiem tak jest, ale jeśli mamy dobry produkt i skierujemy go w odpowiednie miejsce to wystarczy tylko poinformować daną osobą że u nas takie coś może mieć.

Pozwolę sobie to zobrazować na przykładzie:
Rozmawiamy z kolegą i z rozmowy udało nam się wywnioskować że kolega w najbliższym czasie ma zamiar kupić samochód (może być też rower telewizor lub inną rzecz usługę) co robimy możemy mu polecić salon Opla, Mercedesa, lub też jakiś komis samochodowy, co z tego mamy ? Nic.
Ale gdybyś był właścicielem salonu samochodowego to mógłbyś go zaprosić do siebie i wtedy czerpał byś zyski.
Ale gdzie tutaj ma miejsce program partnerski ?
(Program partnerski jest takim pośrednikiem między nami a końcowym klientem my otrzymujemy od programu gotowy produkt w zamian dostarczamy potencjalnie zainteresowanych klientów.)
A właśnie jeśli nie masz własnego salonu samochodowego a masz grono znajomych (stronę www dotyczącą motoryzacji), którzy są potencjalnie zainteresowane kupnem samochodem, ba powiem więcej nawet samą jazdą nowym samochodem w celu sprawdzenia jakby to było mieć taki samochód tzw. jazdą testową, warto dołączyć do programu partnerskiego który będzie nam wypłacać prowizję od każdego zachęconego klienta który odwiedzi "nasz wirtualny salon samochodowy"
Nie muszę chyba dodawać, że jeśli znajdziemy gotowy produkt który jest w jakimś stopniu powiązany z naszymi zainteresowaniami to wtedy nasza praca staje się przyjemna, łatwa i jest odpowiednio wynagradzana.

Ja jak pewnie część osób zauważyła zainteresowałem się produktami finansowymi i o tym będę tutaj również co jakiś czas pisać co zrobiłem, jaką mam skuteczność itp. głównie chcę jednak znaleźć osoby gotowe zarabiać na programach partnerskich, pomóc tym osobom stawiać pierwsze kroki w tej dziedzinie zarabiania. W następnych dniach napiszę coś więcej z jakich programów ja korzystam, jakie są wymagania, jakie trudności możemy na początku napotkać i dlaczego warto korzystać z więcej niż jednego programu partnerskiego.

4. Strona www.jakzarobic100zl.pl i fanpage pieniądze nie leżą na ulicy ... będę również opisywać zmiany wprowadzane na mojej stronie, początkowo strona miała mieć inny charakter teraz mam plan przekształcić ją w stronę gdzie będę doradzać jakimi produktami finansowymi warto się zainteresować, na co zwracać uwagę a czego kategorycznie unikać.
Wiem, że na chwilę obecną strona pozostawia wiele do życzenia, ale jak wcześniej pisałem nie na wszystkim trzeba się znać, ale powoli ogarniam co i jak z pomocą innych użytkowników liczę, że do końca roku będzie to wyglądać w pełni profesjonalnie.
-----------------------------------------------------------------

Małe podsumowanie co dzisiaj zrobiłem:
Oprócz napisania tekstu powyżej (co zajęło również sporo czasu), staram się cały czas pielęgnować stronę jakzarobic100zl.pl Poprawiłem (moim zdaniem) opisy promocji żeby kluczowe treści były bardziej przejrzyste, dodałem 3 nowe slidery, a także dałem dwa nowe wpisy dotyczące kończących się w tym tygodniu promocji:

http://jakzarobic100zl.pl/2015/04/12/zostaly-tylko-3-dni-zeby-zarobic-pewne-55-zl/

http://jakzarobic100zl.pl/2015/04/12/tylko-do-17-kwietnia-mozesz-zarobic-55-zl/

Pieniądze nie leżą na ulicy
Like,Koment,Share
Miłego czytania i owocnych zarobków w nadchodzącym tygodniu. Lol
P.S. Znalazłeś literówki, złą składnię, nielogiczny szyk zdania napisz.


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - broofie - 08-04-2015 21:24

A gdzie jak masz na imie, ile masz lat, jaki rozmiar buta etc?


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - misterzelek - 08-04-2015 21:24

AHahahha bekabekabeka zapowiada sie ciekawy dziennik HuhHuh2SexSex


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - MrocznyKILL - 08-04-2015 21:27

Zapowiada się dziennik jak z bajki Big Grin Kto nie obserwuje ten nie wie co traci Sex

Powodzenia !


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - nitram - 08-04-2015 21:31

Wszystko w swoim czasie, nie zamierzam się przemęczać i zniechęcać do prowadzenia dziennika pierwszego dnia.


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - Zarobiony_Koles - 09-04-2015 04:31

(08-04-2015 21:31)nitram napisał(a):  Wszystko w swoim czasie, nie zamierzam się przemęczać i zniechęcać do prowadzenia dziennika pierwszego dnia.

Szykuje się bomba widzę, systematyczna czy sezonowa praca?


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - adios123 - 09-04-2015 05:36

Będę obserwował bo będzie ciekawie Cool


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - Arivi - 09-04-2015 14:18

(08-04-2015 21:31)nitram napisał(a):  przemęczać i zniechęcać do prowadzenia dziennika pierwszego dnia.

Skąd ja to znam tyle, że po tygodniu Jerk2


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - nitram - 09-04-2015 19:33

Zastanawiam się jak prowadzić ten dziennik, podawać tylko zarobki i informacje ogólne.
Czy grać w otwarte karty i krok po kroku pokazać jak zarabiać w internecie moimi sposobami.
Tak aby naśladując mnie i wykorzystując moje wskazówki każdy zainteresowany mógł również zarabiać...

Czekam na wasze opinie w tej kwestii.


RE: Dziennik pracy - nitram po godzinach - Voldir - 09-04-2015 19:36

Myślę że fajnie by było zobaczyć jak zarabiasz i co nie co nawet się nauczyć/podpatrzeć. Praktycznie 80% dzienników to jest: "Dziś zrobiłem spam na x grupach, zarobiłem X zł" i na tym się kończy ale zrobisz jak uważasz Smile