Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restiv - nieuczciwy klient - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Restiv - nieuczciwy klient (/Temat-Restiv-nieuczciwy-klient-111943)



Restiv - nieuczciwy klient - jergele - 07-04-2015 17:30

W wątku Like na FB do zdjęcia zadeklarował kupno 40 Like'ów z różnych kont za 15 zł.

Ostatecznie realizacja zlecenia wymagała wysłanie ok. 30 zaproszeń z różnych kont i polubienie 1 zdjęcia z 15 kont. To zostało wykonane.

Niestety klient nie zapłacił do dzisiaj. Minęły dwa tygodnie, żadnego kontaktu nie ma.

Daje ssa z ostatniej jego wiadomości, wysłanej tuz po zrealizowaniu zlecenia. Jest tu i zakres zlecenia i kolejna deklaracja, że zapłata będzie:

[Obrazek: Restiv.JPG]


I tu prośba do Adminów o sankcje w stosunku do nieuczciwego człowieka


RE: Restiv - nieuczciwy klient - selfie - 07-04-2015 17:52

@[Restiv]


RE: Restiv - nieuczciwy klient - surfer0700 - 14-04-2015 07:29

Zapraszam do wypowiedzenia się w temacie Panie @[Restiv] .


RE: Restiv - nieuczciwy klient - jergele - 11-05-2015 12:36

Gość odizolował się ode mnie całkowicie.
Podjąłem szereg misternych działań "marketingowych" w jego środowisku naturalnym, aby go z dziury wykurzyć. Udało się. Odezwał się i zadeklarował podwójną wpłatę za "zwłokę". Na drugi dzień stwierdziłem, ze wpłynęło 2/3 z kwoty, którą zadeklarował... kolejny raz puścił mi bujdę. Na pytanie "dlaczego?" odpowiada, że tak uznał, że realizacja zlecenia w niczym mu nie pomogła... A przecie było zlecenie, była realizacja, powinna być ustalona zapłata.
Bywał też tu - na forum, ale jak widać nie raczył zabrać głosu.

Moim zdaniem Restiv nie jest godny być wśród nas.
Pozostawiam Administratorom decyzję, co do losu tego człowieka.