Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Działalność gospodarcza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Działalność gospodarcza (/Temat-Dzialalnosc-gospodarcza-111886)



Działalność gospodarcza - jarunioo7 - 06-04-2015 21:15

Witam. Od kilku miesięcy uzyskuje stały dochód z internetu i zawsze widzę teksty typu " jeśli uzyskujesz stały dochód to musisz założyć firmę".. No dobra.

Akurat prawie kończe pisać biznesplan na przedsiębiorczość do szkoły (pisze o opcjach binarnych). Mam opracowaną strategie, wszystko poparte dowodami, opisami itd. Niestety problem jest w klasyfikacji takiej działalności w Polskiej Klasyfikacji Działalności..

Totalnie nie mam pojęcia do czego to można zaliczyć.. Ktoś powie "inne usługi" - ale ja we wniosku do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej musze konkretnie wpisać JAKIE to są te usługi.. Nie chodzi mi tutaj tylko o inwestycje w opcje binarne, chodzi również o suby, sprzedaż reklam i inne tego typu działania.

Czy ktoś z użytkowników forum posiada firmę i podpowie jaki to kod w PKD? Smile Pozdrawiam..


RE: Działalność gospodarcza - szykiryki - 07-04-2015 06:49

Niby taka dbałość o porządek na forum, a szukać się nie chce...

http://zarabiam.com/Temat-Wlasna-DA-Jakie-PKD-pytanie-dla-rozeznanych-108381


RE: Działalność gospodarcza - sheko12 - 07-04-2015 09:19

Nie martw się, jeśli twój nauczyciel nie jest kumaty, otrzymasz dwójke albo 3+, też pisałem mega ładny biznes plan do szkoły, i został wyceniony na 2, a jak połowa klasy zerżneła z neta gotowy surowiec, to otrzymali po 4/5 ocenkę Wink


RE: Działalność gospodarcza - nokira - 07-04-2015 09:26

Tylko on to robi przy okazji do szkoły. A chce założyć prawdziwą firmę ;p Przynajmniej ja tak zrozumiałem. Sam niedługo będę musiał zakładać firmę i też już się nad tym zastanawiałem. Chociaż ja zarabiam w inny sposób.


RE: Działalność gospodarcza - jarunioo7 - 07-04-2015 10:26

(07-04-2015 06:49)szykiryki napisał(a):  Niby taka dbałość o porządek na forum, a szukać się nie chce...

http://zarabiam.com/Temat-Wlasna-DA-Jakie-PKD-pytanie-dla-rozeznanych-108381

Dbam o porządek i szukałem ale nie mam pojęcia czemu tego nie znalazłem Xpokerface

Dziękuje bardzo za pomoc ! Smile

(07-04-2015 09:19)sheko12 napisał(a):  Nie martw się, jeśli twój nauczyciel nie jest kumaty, otrzymasz dwójke albo 3+, też pisałem mega ładny biznes plan do szkoły, i został wyceniony na 2, a jak połowa klasy zerżneła z neta gotowy surowiec, to otrzymali po 4/5 ocenkę Wink

(07-04-2015 09:26)nokira napisał(a):  Tylko on to robi przy okazji do szkoły. A chce założyć prawdziwą firmę ;p Przynajmniej ja tak zrozumiałem. Sam niedługo będę musiał zakładać firmę i też już się nad tym zastanawiałem. Chociaż ja zarabiam w inny sposób.

Tak jak napisał nokira - ja ten biznesplan robie tylko przy okazji.. Ocena mnie nie interesuje, bardziej zysk jaki będzie miała firma Tongue

Problem rozwiązany. Temat można zamknąć Smile


Działalność gospodarcza - Coristo - 07-04-2015 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.