Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czyste konto FB, a FP. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czyste konto FB, a FP. (/Temat-Czyste-konto-FB-a-FP-111493)



Czyste konto FB, a FP. - Yell - 01-04-2015 15:29

Pytanie do bardziej doświadczonych, bądź tych, którzy być może otrzymali stałą blokadę konta za działania, które opiszę poniżej.
Czy prowadząc kilka FP (zgodnie z regulaminem) na czystym (zero spamu, znajomych, grup, zdjęć), świeżym fake koncie jest szansa na złapanie bana, czy można spokojnie działać? Weryfikacja nie wyskoczy, dowód też (konto będzie na dzieciaka ok. 13 lat). Według mnie nie będzie podstaw do jakiegokolwiek bana, czy się mylę?


RE: Czyste konto FB, a FP. - jarunioo7 - 01-04-2015 19:51

Mogą Ci dowalić i tak weryfikacje telefoniczną, a nawet zdjęciową. Facebooka nie przewidzisz, lepiej fanpage mieć na real koncie (a najlepiej na kilku fejkach również) - wtedy ryzyko utracenia fanpagy spada do 1% Smile


RE: Czyste konto FB, a FP. - MilanFan - 01-04-2015 19:57

Zdjęciowej nie dostanie, bo nie będzie mieć znajomych. Tongue
Jeśli twoje posty będą często zgłaszane, wtedy możesz dostać blokadę, najpierw na 7 dni... Wink


RE: Czyste konto FB, a FP. - prololex - 01-04-2015 20:15

Lepiej uważaj, sam na wiarygodnym koncie dostałem kilka weryfikacji i o włos nie straciłem tysięcy fanów.


RE: Czyste konto FB, a FP. - saq714 - 01-04-2015 20:16

(01-04-2015 19:57)MilanFan napisał(a):  Jeśli twoje posty będą często zgłaszane, wtedy możesz dostać blokadę, najpierw na 7 dni... Wink

U mnie się blokady zaczynały od 24h


RE: Czyste konto FB, a FP. - MilanFan - 01-04-2015 20:23

No tak, dawno to było i zapomniałem o 24-godzinnej blokadzie. Jerk