Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Maszynka do zarabiania pieniędzy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Maszynka do zarabiania pieniędzy! (/Temat-Maszynka-do-zarabiania-pieniedzy-111371)

Strony: 1 2


Maszynka do zarabiania pieniędzy! - jarunioo7 - 30-03-2015 17:36

______________________________________________________________________
1.Nazwa przedmiotu : Maszynka do zarabiania pieniędzy
2.Opis przedmiotu : Poniżej
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW, GG (51254200)
5.Cena : 1000 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, Przelew
______________________________________________________________________

Witam. Sprzedam tzw. "maszynkę do zarabiania pieniędzy". Chodzi tutaj o 13 fanpagy o tematyce erotycznej o łącznej ilości fanów ponad 177 tysięcy! Osobiście na tych fanpagach zarobiłem na pewno ponad 5 tysięcy złotych !

Jak można zarabiać?

- skracacze (zarobiłem około 700$)
- subskrypcje (kilkaset złotych wpadło - wystarczy dobry temat)
- udostępnianie innych fanpagy za pieniądze (zarobiłem około 2 tysięcy)
- sprzedaż fanpagy po odbudowaniu (kiedyś kupiłem fanpage za 500zł, kilka dni później jeden z fanpagy sprzedałem za 150zł, a reszta zwróciła się po miesiącu).

Był taki okres kiedy w przeciągu 10 dniu zarobiłem na reklamach innych fanpagy około 500zł (a reklame sprzedawałem za 10zł/osoby). To właśnie na nich zarabiałem skracając linki po 200$/miesiąc!

Uważasz że to zła inwestycja? Wymaga tylko czasu i chęci do odbudowania i prowadzenia tych fanpagy..


Cena jaka mnie interesuje to 1000zł. Jest to mniej niż 1gr/fana - myślę że to uczciwa cena.. Jeśli masz jakąś propozycję - pisz śmiało.

Kontakt przez PW i GG: 51254200

Wszelkie próby nabijania postów będę zgłaszał Smile Pozdrawiam!



RE: Maszynka do zarabiania pieniędzy! - grubyst - 30-03-2015 20:50

Polecam użytkownika Smile kupywałem reklamy na fanpage jak jeszcze sprzedawał i zawsze byłem zadowolony Smile


RE: Maszynka do zarabiania pieniędzy! - Shadow271 - 30-03-2015 21:01

Również polecam


RE: Maszynka do zarabiania pieniędzy! - jarunioo7 - 30-03-2015 21:24

Zmiana ceny!

Pomyślałem że ustaliłem ją zbyt wysoką, myślę że 1000zł odrobi kupiec w około miesiąc!



RE: Maszynka do zarabiania pieniędzy! - Watoga - 30-03-2015 21:37

Miałbym wolnego kafla to bym kupił.
Niestety nie dla mnie poki co takie kwoty :-\

Wonga ? hahaha


RE: Maszynka do zarabiania pieniędzy! - jarunioo7 - 30-03-2015 21:44

Bierz z Woongi albo z Providenta hehe Big Grin


RE: Maszynka do zarabiania pieniędzy! - Inspirujący - 30-03-2015 21:45

Szkoda że większość postów na fp jest napisana z 10 dni temu


RE: Maszynka do zarabiania pieniędzy! - saq714 - 30-03-2015 22:16

Rezerwuje


RE: Maszynka do zarabiania pieniędzy! - jarunioo7 - 30-03-2015 23:38

Z bólem serca oświadczam, że sprzedane Sad To chyba koniec moje przygody ze skracaniem i z ero.

Polecam użytkownika @[saq714]. Pieniądze od razu otrzymałem na konto. Teraz będę pomagał żeby pieniądze mu się jak najszybciej zwróciły Smile Pozdrawiam.


RE: Maszynka do zarabiania pieniędzy! - Bordo - 31-03-2015 11:10

o nie, będziesz działał teraz tylko w opcjach binarnych? szkoda, fajnie się czytało Twoje tematy Big Grin