Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ta treść nie zostania opublikowana - Chomikuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ta treść nie zostania opublikowana - Chomikuj.pl (/Temat-Ta-tresc-nie-zostania-opublikowana-Chomikuj-pl-111162)



Ta treść nie zostania opublikowana - Chomikuj.pl - WuJeKuBa - 27-03-2015 14:47

Witam! Gdy chciałem na chomikuj.pl skomentować pewien plik wyskoczyło mi coś takiego:

Cytat:Ta treść nie zostanie opublikowana!
Twoja wypowiedź zawiera słowa, które zostały uznane za obraźliwe. Z portalu korzystają osoby w różnym wieku i o różnej wrażliwości - większość z nich nie życzy sobie oglądania tego typu treści. Prosimy o nie umieszczanie na stronach portalu tego typu wpisów.

Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w internecie.
Dla każdej umieszczonej treści zapisywane są informacje o źródle (m.in Twój numer IP w tej chwili - *****). W przypadku notorycznego łamania regulaminu lub wniosku ze strony poszkodowanych mogą być one wykorzystane na drodze prawnej przez odpowiednie organy ścigania.

[Obrazek: aiR4orL.png]

Ma się bać, czy o co kaman?? Tongue


RE: Ta treść nie zostania opublikowana - Chomikuj.pl - Wiktor220 - 27-03-2015 14:51

Jak zasłaniasz IP na screenie to wypadałoby też w treści postu.


RE: Ta treść nie zostania opublikowana - Chomikuj.pl - seba274 - 27-03-2015 14:55

Nie ma co się bać moim zdaniem. Do sądu nikt Cie nie poda.


RE: Ta treść nie zostania opublikowana - Chomikuj.pl - WuJeKuBa - 27-03-2015 14:58

(27-03-2015 14:51)Wiktor220 napisał(a):  Jak zasłaniasz IP na screenie to wypadałoby też w treści postu.

Dzięki za upomnienie Wink

Jeśli do sądu mnie nikt nie poda to git, dzięki. To jest pewnie dlatego, aby nastraszyć dzieci Tongue


RE: Ta treść nie zostania opublikowana - Chomikuj.pl - szymbiel - 27-03-2015 15:19

(27-03-2015 14:58)kubaszekr38 napisał(a):  Jeśli do sądu mnie nikt nie poda to git, dzięki. To jest pewnie dlatego, aby nastraszyć dzieci



No i udało się. Dziecko się wystraszyło...beka


RE: Ta treść nie zostania opublikowana - Chomikuj.pl - Voldir - 27-03-2015 18:05

heheszky Big Grin


RE: Ta treść nie zostania opublikowana - Chomikuj.pl - WuJeKuBa - 27-03-2015 19:46

(27-03-2015 15:19)szymbiel napisał(a):  
(27-03-2015 14:58)kubaszekr38 napisał(a):  Jeśli do sądu mnie nikt nie poda to git, dzięki. To jest pewnie dlatego, aby nastraszyć dzieci



No i udało się. Dziecko się wystraszyło...beka

ojejku, no tak ;d