Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy (/Temat-Bezpodstawne-wzbogacenie-sie-pomocy-110881)

Strony: 1 2


Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - nosleep - 21-03-2015 18:52

Witam,

otóż mam problem z pewnym Panem. Starszy mnie sądem i tym, że w piątek sprawa trafiła do sądu i jego prawnik jest świetny i nie mam szans na wygranie.
Sprawa wyglądała tak:

Dostałam zlecenie- wypromowanie bloga, miał 0 wejść dziennie, 0 komentarzy.
Umówiłam się z tym Panem, że na początek założę FP na fejsie - 60zł tydzień i dodam kilka postów na forach- 1.50zł sztuka.

Przelew dostałam z góry na kwotę 260zł.
Pierwszy tydzień wejść na bloga dziennie ok. 300, zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze pod jego wpisami.
Drugi tydzień dość podobnie, trzeci lekko mniej, bo nie robiłam nic (dodawałam jedynie link w podpisie na różnych forach).

Trzeci tydzień i czwarty zero kontaktu z tym Panem, wpisy dodawał na blog, był non stop na gg, ale nie odpisywał. Stwierdziłam, że koniec współpracy...

Odezwał się łaskawie w 6 tygodniu i kazał oddać 200zł bo ja nic nie robiłam, blog nie ma żadnego ruchu. I powiedział, że zakłada sprawę o bezpodstawne wzbogacenie się.

Dziś napisał mi na gg, że sprawa trafiła wczoraj do sądu.
Dziś sprawdziałam bloga usunął. Dodam tylko, że to był blog 30letniego faceta, który opisywał swoją platonczną miłość Wink


RE: Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - kariolmax - 21-03-2015 19:23

Nie za bardzo rozumiem po co założyłaś ten temat Smile ale spokojnie, skoro mówi o jakimś prawniku, "że nie masz szans" no to wygląda to na małe zastraszenie. Poczekaj na rozwój wydarzeń, pieniądze Ci się należą więc chyba nie ma problemu.

Najważniejszy jest spokój ponad wszystko! Smile


RE: Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - Giorgios - 21-03-2015 20:23

Przecież spokojnie to wygrasz... mogłaś robić screeny podczas pracy i rozmów.. to jak nie odpisywał itp.


RE: Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - marcel_kk - 21-03-2015 20:28

Strachy na lachy...


RE: Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - Assasinoo - 21-03-2015 22:52

Wiadomo, że chciał Cię nastraszyć. Nawet jeśli zgłosił to, to i tak umorzą. Ale na pewno nie zgłosił, chyba, że to jakiś psychol.


RE: Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - Koja - 21-03-2015 22:57

Po prostu mu z blogiem nie wyszło i teraz chce odzyskać zainwestowane pieniądze Jerk

Raczej nie ma się czego bać


RE: Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - Poldek - 21-03-2015 23:29

(21-03-2015 19:23)kariolmax napisał(a):  Nie za bardzo rozumiem po co założyłaś ten temat Smile ale spokojnie, skoro mówi o jakimś prawniku, "że nie masz szans" no to wygląda to na małe zastraszenie. Poczekaj na rozwój wydarzeń, pieniądze Ci się należą więc chyba nie ma problemu.

Najważniejszy jest spokój ponad wszystko! Smile


Tu nie ma co wygrywać.... tutaj trzeba śmiać się....
kochana 6 lat zajmuje sie emarketingiem realizujac kampanie Mailingowe dla firm..... zgloszen o spam do Giodo prokuratury średnio mam po 20 miesięcznie....ze zgłoszeń z prośbą o usunięcie z bazy... nie mowiąc o tym ze w internecie co drugi to prawnik.... 6 lat ani razu nie miałem nawet wizyty policjanta w celu jakiegoś wywiadu za niska szkodliwość społeczna....więcej kosztuje postępowanie niż te pieniądze są warte.... chodz historia zna różne przypadki jak np znalezione 100zł na ulicy zaniesione na policje a koszt znalezienia wlaściciela to 110zł może ktoś kiedyś słyszał olej olej i jeszcze raz olej swoją usługe wykonałaś jak nalezy tyle w temacie Wink


RE: Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - nokira - 22-03-2015 12:08

Sam miałem praktycznie taką akcję, kropka w kropkę. Wtedy chodziło o promocję gier na steama. Też promocja strony i fp poszły w ruch. Facet chciał zwrot kasy i powiedział że pozwał mnie do sądu bo niczego nie zrobiłem i kazał oddać kasę z nawiązką za opłay sądowe i zapomni o tym. Facet oczywiście blefował i chciał tylko kasę wyłudzić. Jeżeli ktoś coś od Ciebie kupuje a ty przestawiasz dokładną ofertę i to co zrobisz a druga osoba sie zgadza, a ty wykonasz to co obiecałeś wygrałes. To że facet coś odpiernicza to jego sprawa.


RE: Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - bartex89 - 22-03-2015 12:26

Bezpodstawne wzbogacenie się - inteligent sie znalazl.
Bo mogł nazwac sprawe po imieniu wg jego mniemania" oszukalas mnie", hmm ale nie, pomysli, że zastrzaszam, wiec użyje madrej nazwy heh.

Chciałas 60 zł a zaplacil wiecej, wiec ja bym to traktował jako bonus.


Swoja droga dzis zostalem posadzony przez dziewczyne z USA, że ja nekam.
Zrobilem na fiverze zlecenie, wycofala kase i zrobilem sie oszustem.
Takie czaasy kombinatorow i trzeba sie od tego dystansować.


RE: Bezpodstawne wzbogacenie się- pomocy - lijon - 23-03-2015 00:02

Skoro masz umowę zlecenie to czym się przejmujesz?
Wszystko wynika z treści umowy a tej chyba nie złamałaś?
Skoro masz dowody korespondencji to śpij spokojnie.