Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Aplikacje Facebook sprzed 1 maja (/Temat-Aplikacje-Facebook-sprzed-1-maja-110394)

Strony: 1 2


Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - vebart - 12-03-2015 18:10

Witam, jak można sprawdzić czy aplikacja została założona przed pierwszym maja?
Istnieje jakiś darmowy skrypt, który to zweryfikuje?
A może jakiś inny sposób?

Bardzo proszę o pomoc


RE: Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - szymbiel - 12-03-2015 19:41

Podpinam się do pytania


RE: Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - Szrejter - 12-03-2015 19:45

Jak ustawiłes dobrze apke to weź do niej link. Zaloguj się na jakies inne konto fb (nie to co masz apke lub prawo np. Admina). Wklej link i jeżeli będziesz mógł dać pozwolenie na publikacje to znaczy, że apka działa. Prawdopodobnie jeżeli nie jest sprzed maja to pojawi ci się błąd w czerwonej ramce. Pozdrawiam


RE: Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - vebart - 12-03-2015 19:46

Słyszałem że można gdzieś na Developers Facebook sprawdzić, ale nie wiem co i jak...


RE: Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - Matnox - 12-03-2015 19:48

Nie można sprawdzić tego.


RE: Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - vebart - 12-03-2015 19:54

(12-03-2015 19:45)Szrejter napisał(a):  Jak ustawiłes dobrze apke to weź do niej link. Zaloguj się na jakies inne konto fb (nie to co masz apke lub prawo np. Admina). Wklej link i jeżeli będziesz mógł dać pozwolenie na publikacje to znaczy, że apka działa. Prawdopodobnie jeżeli nie jest sprzed maja to pojawi ci się błąd w czerwonej ramce. Pozdrawiam

Ok wszystko ładnie, aplikacja włączona, ale gdzie jest link do niej. Nie mam strony, żeby ją podłączyć.


RE: Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - Admin - 12-03-2015 20:17

Warto widzieć że nawet aplikacje z przed 1 maja mogą nie spełniać twoich oczekiwań, sam mam kilkanaście aplikacji sprzed tej daty i żadnej nie wykorzystasz do tego o czym myślisz. Dlatego kupujący apkę powinni się 10x zastanowić, bo administracja wiele nie pomoże przy tego typu transakcjach w razie utopionych pieniędzy.


RE: Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - vebart - 12-03-2015 20:21

Też miałem kiedyś apkę załozoną przed pierwszym maja, byłem tego pewien, bo pamiętałem rok jej założenia, a jednak po podłaczeniu do skryptu nie działała. Nie wiem czym to było spowodowane, ponieważ druga utworzona w tym samym czasie działała jak należy. Obie założone były przeze mnie. Ale nie odbiegajmy od tematu. Ktoś pomoże? Jak sprawdzić datę założenia aplikacji, czy przed pierwszym maja?


RE: Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - szymbiel - 12-03-2015 20:24

Nie ma nigdzie informacji jak to sprawdzić, więc może to forum będzie pierwsze...


RE: Aplikacje Facebook sprzed 1 maja - Shocks - 15-03-2015 01:21

szkoda ze osoby nie majace wogole pojecia zadnego biora sie za apki Sad