Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania (/Temat-Pytania-nowego-zapalenca-do-zarabiania-109933)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 05-03-2015 22:05

(05-03-2015 21:58)Exodisss napisał(a):  Spokojnie spokojnie, kwestia wieku/prawa to raczej już moja głowa, w razie czego wszystko będzie na rodziców gdyż mam od nich zgodę.

W takim razie czekam na aktywację od Google i będę eksperymentował z ułożeniem reklam na stronie, a na końcu ze zmianą szablonu/wyglądu całego forum. Na 100% będę tą stronę starał się w jakikolwiek sposób reklamować i pozycjonować by zdobyć wiecej użytkowników i widzów.

Kilka sugestii i offtopu:

Tu nie chodziło mi o prawne.

Komentarz z sieci
trzeba dorosnąć i mieć trochę już w głowie poukładane


skoro forum naturalnie funkcjonuje ja bym poczekał przynajmniej dwa miesiące i sprawdził skąd ludzie wchodzą, ile siedzą, gdzie klikają, itp
Rób analizę i wywalaj niepotrzebne rzeczy. Np. jak widzisz po analityce ze nie klikają w jakiś odnośnik w top to po co on tam ma być?

A co do odczekania... nie pozycjonuj strony... jeszcze "pozycjonerzy" rozwalą Ci stronę i dostanie filtra albo bana na dożywocie a tego nie chciałbyś....
Musisz odczekać żeby wiedzieć więcej na temat ludzi i strony - Google Analytics.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 05-03-2015 22:14

Niestety nie znam się na tym, potrzebowałbym jakiejś ciekawej lektury o tych wszystkich zjawiskach jakie panują podczas zajmowania się stronami WWW.

Chociażby nie wiem po co są mi te informacje na temat ludzi i strony, nie wiem do czego mogę ją wykorzystać. W necie są do tego szczątkowe informację lub po prostu nie umiem szukać.



Co o poukładane w głowie to dam radę, gdybym był narwany robiłbym wszystko na własną rękę a nie wypytywał tutaj na forum, nie zrobiłem jeszcze nic w sprawie reklam oprócz AdSense na które czekam, jak narazie to blokuje wszystko.

Byłbyś w stanie podesłać mi jakiś poradnik/lekture gdzie będę mógł się czegoś sensownego dowiedzieć? Zaoszczędzi mi to napewno sporo pytań które wciąż kłębią mi się w głowie :/


Ruchu na stronie dużego nie mam, z tego co wyczytałem moi użytkownicy mają dość spore zaangażowanie na forum co zwiększa szanse na np. znalezienie reklamy dla siebie, ale jak pisałeś wszystko w swoim czasie.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 05-03-2015 22:20

(05-03-2015 22:14)Exodisss napisał(a):  Niestety nie znam się na tym, potrzebowałbym jakiejś ciekawej lektury o tych wszystkich zjawiskach jakie panują podczas zajmowania się stronami WWW.

To jest ogrom wiedzy ale idzie ogarnąć albo wynająć ludzi.


(05-03-2015 22:14)Exodisss napisał(a):  Byłbyś w stanie podesłać mi jakiś poradnik/lekture gdzie będę mógł się czegoś sensownego dowiedzieć? Zaoszczędzi mi to napewno sporo pytań które wciąż kłębią mi się w głowie :/

Nie Tongue
Ale polecam Ci fora Google. Ja sam się uczę z każdym nowym dniem.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 06-03-2015 05:56

Miałem nosa na szczęście żeby zapytać na tym forum Google jak długo mi będą akceptować wniosek, dostałem taką informację od jednego z użytkowników:
Cytat:Masz błędnie umieszczony kod. Masz reklamę powieloną dwa razy. Z tego co widzę to forum korzysta pewnie z systemu szablonów smarty dlatego musisz kod reklamy AdSense dodać między znacznikami {literal}, a {/literal}.
Czyli. zamieniasz

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- Reklama 1 -->
<ins class="adsbygoogle"
style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-6605282973652217"
data-ad-slot="4224933487"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push();
</script>

na

{literal}
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- Reklama 1 -->
<ins class="adsbygoogle"
style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-6605282973652217"
data-ad-slot="4224933487"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>
{/literal}


Jeśli nie umieścisz reklamy w tych znacznikach to w wyniku tego inaczej wygląda wywołanie reklamy niż powinno tzn.
Zamiast
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
u Ciebie jest
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push();

Jednakże po wprowadzeniu tych zmian mam pod białym polem słowo "{/literal}". Co jest nie tak?


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - szymbiel - 06-03-2015 11:04

Zapewne na końcu kodu dodałeś "{/literal}" dwa razy
albo na początku nie umieściłeś: "{literal}"


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 06-03-2015 12:41

No właśnie jest. Możesz sobie nawet zobaczyć w kodzie strony. Nie wiem co jest nie tak :/


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - szymbiel - 06-03-2015 13:08

(06-03-2015 12:41)Exodisss napisał(a):  No właśnie jest. Możesz sobie nawet zobaczyć w kodzie strony. Nie wiem co jest nie tak :/

Właśnie w kodzie widzę że na początku nie dałeś {literal}

Wykasuj cały kod i wstaw:
Kod:
{literal}<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- Reklama 1 -->
<ins class="adsbygoogle"
style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-6605282973652217"
data-ad-slot="4224933487"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push();
</script>
{/literal}



RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 06-03-2015 15:04

Zrobiłem jak napisałeś ale niestety żadnej zmiany, screen z pliku kodu: http://scr.hu/2hcx/2nclq
[/url]


W kodzie strony faktycznie tego nie widać. Co to jest?


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - szymbiel - 06-03-2015 15:36

masz możliwość czyszczenia cache na forum? Jeśli tak wyczyść cache i powinno działać.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 06-03-2015 16:16

Wyczyściłem cały cache ręcznie przez FTP a dla pewności też przez panel, bez skutku :/

Plik normalnie się zapisuje i ten literal jest gdy otworzę normalnie overall_header