Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania (/Temat-Pytania-nowego-zapalenca-do-zarabiania-109933)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - szymbiel - 05-03-2015 21:03

Nie przeliczysz tego dokładnie. Adsense kieruje sie wieloma czynnikami, za jednego klika możesz wyciągnąć np 8,90 (to z mojego przypadku) wystarczy, że user po kliknięciu wykona akcje np: wypełni formularz czy ankiete.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 05-03-2015 21:26

(05-03-2015 20:58)Exodisss napisał(a):  Mówicie serio??

Dzisiaj w Analitycs 3500 wyświetleń w tym 40% były unikalne więc miałem około ~1000 uników ponoć nie jest źle jak na forum bez żadnego pozycjonowania.

Serio. Wiele ludzi jak już rozkręci stronę (Ty masz już rozkręconą ale nie opieraj się na statystykach sprzed 2 dni. Po ok. 2 miesiącach będziesz wiedział ile przybywa ile odchodzi co poprawić itp) to potem płaczą, że nie mogą dostać się do AdSense bo palnęli jakąś głupotę. Klikali w swoje reklamy czy coś czy wrzucali treści niezgodne z regulaminem....



(05-03-2015 20:58)Exodisss napisał(a):  A orientuje się ktoś ile mniejwięcej jest za jedno kliknięcie w reklamę AdSense??

To zależy od wszystkiego... czasami są kwoty za 1 klik 30 zł czasami 40 zł czasami 10 groszy. Do AdSense trzeba nad wszystkim pracować... CTR.. jakość strony itp. Zanim cokolwiek zaczniesz działać zapoznaj się z regulaminem.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 05-03-2015 21:28

Dzięki, a co z HotCPM?? Wrzuciłem 2 bannery i po pierwszych unikach wygląda na to że zlicza dobrze, wychodzi 60gr/1000UU więc nie wiele ale zawsze coś.

AdSense coś jest nie tak, mam takie okno jak się zaloguje: [url=http://scr.hu/2hcx/o5lkg
]screen[/url]
Reklama jest wstawiona pod logo forum na górze, jest białe pole nic więcej :/


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Kart - 05-03-2015 21:32

(05-03-2015 20:58)Exodisss napisał(a):  Przeliczyłbym mniejwięcej co jestem w stanie osiągnąć.


Tak jak poprzedni mówili. Nie przeliczysz.

Ja miałem przez 2 miesiące CRT na 1.5%. Potem natchnęło mnie żeby zmienić układ to wskoczyło na 6%. I tak cały czas się utrzymuje.

W jednym miesiącu możesz zarobić 500 PLN (zależe od wizyt, CRT i wielu innych) a w innym gdy zmienisz układ pod reklamy i nie przeszkadzający użytkownikom możesz wyciągnąć 3k.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 05-03-2015 21:38

(05-03-2015 21:28)Exodisss napisał(a):  Dzięki, a co z HotCPM?? Wrzuciłem 2 bannery i po pierwszych unikach wygląda na to że zlicza dobrze, wychodzi 60gr/1000UU więc nie wiele ale zawsze coś.

60gr to zawsze coś? Za te 1000UU możesz mieć 50PLN albo ponad 500 PLN.


(05-03-2015 21:28)Exodisss napisał(a):  Reklama jest wstawiona pod logo forum na górze, jest białe pole nic więcej :/


Nie czytasz informacji, regulaminów itp.... Jak wstawiłeś jednostkę w kod to czekasz, Weryfikacja czasem może potrwać i 2 tyg i ponad.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 05-03-2015 21:42

Dzięki za wskazówki, w końcu do mnie dotarło że masz racje. Przeczytałem właśnie regulamin AdSense, jest tam napisane że nie można zachęcać ludzi do klikania w reklamy. W sumie wolę pójść w coś na pewniaka, bałem się że mało ludzi będzie klikać w te reklamy.

Jednakże mam spory wpływ na kobiety piszące na tym forum, początkowo miałem zamiar napisać informacje że klikając w reklamy wspieramy forum jednak boje się że Google potraktuje to jako zachętę do klikania reklam.


Poczytam wszystko bardziej wnikliwie do czasu aż zaakceptują moją stronę, postaram się ją jeszcze dopracować w kilku treściach i będę próbował bo inaczej się nie dowiem czy ma to sens.

Jak z punktu widzenia Google może być rozpatrzona informacja na forum że "klikając w reklamy wspierasz forum" ?? Nie ukrywam jest to dla mnie ważne bo to najprawdopodobniej sporo zwiększyłoby CPM Tongue


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 05-03-2015 21:48

(05-03-2015 21:42)Exodisss napisał(a):  Jednakże mam spory wpływ na kobiety piszące na tym forum, początkowo miałem zamiar napisać informacje że klikając w reklamy wspieramy forum jednak boje się że Google potraktuje to jako zachętę do klikania reklam.


Boisz? TO JEST ZAKAZANE. Wspomniałem o tym kilka postów wcześniej "dostali bana przez swoją głupotę"
Za to Polacy dostają bana w AdSense. I potem płaczą po forach.

(05-03-2015 21:42)Exodisss napisał(a):  bo inaczej się nie dowiem czy ma to sens.

Sens ma. Trzeba podejść ze zdrowym rozsądkiem. AdSense jest dla dorosłych.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - szymbiel - 05-03-2015 21:50

Cytat:Sens ma. Trzeba podejść ze zdrowym rozsądkiem. AdSense jest dla dorosłych.
Czyli wykluczasz autora tego tematu z możliwości korzystania z Adsense?


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 05-03-2015 21:51

(05-03-2015 21:50)szymbiel napisał(a):  
Cytat:Sens ma. Trzeba podejść ze zdrowym rozsądkiem. AdSense jest dla dorosłych.
Czyli wykluczasz autora tego tematu z możliwości korzystania z Adsense?


Chodzi o dorosłych? Smile
Nie.



W tym momencie Exclamation


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 05-03-2015 21:58

Spokojnie spokojnie, kwestia wieku/prawa to raczej już moja głowa, w razie czego wszystko będzie na rodziców gdyż mam od nich zgodę.

W takim razie czekam na aktywację od Google i będę eksperymentował z ułożeniem reklam na stronie, a na końcu ze zmianą szablonu/wyglądu całego forum. Na 100% będę tą stronę starał się w jakikolwiek sposób reklamować i pozycjonować by zdobyć wiecej użytkowników i widzów.