Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania (/Temat-Pytania-nowego-zapalenca-do-zarabiania-109933)

Strony: 1 2 3 4 5


Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 05-03-2015 05:59

Witajcie, chciałbym na początku się przedstawić. Jestem Daniel, mam 16 lat i prowadzę nie wielkie forum głównie dla kobiet w wieku 25-50 lat. Posiadam kilkudziesięciu aktywnych użytkowników i ponad 50k prawdziwych postów więc forum już rozkręcone.

Zainstalowałem przedwczoraj Google Analitycs żeby sprawdzić jaki ruch mam na swoim forum i otrzymałem takie wyniki sprawdzając dzisiaj rano: http://scr.hu/2hcx/tcua0


Czy jest ktoś w stanie doradzić mi czy zarabianie na tym forum może wypalić?? Jeśli jest spora szansa mogę zainwestować w pozycjonowanie forum by był ruch i klikalność w reklamy, nie ma problemu.
Myślałem także nad dorobieniem do tego forum coś w stylu portalu, gdzie wrzucałbym ciekawe newsy czy organizował konkursy, mam czas i chęci do pracy.



Głównie piszę do Was, bo ja się niestety (jeszcze :>) nie znam, czytałem tylko trochę o AdSense i reklamach i nie powiem, mam nadzieje że to wypali.
Dodam, że jakiś czas temu zgłaszałem stronę do AdSense i zgłoszenie przyjęli, 3 dni temu wrzuciłem tą pustą reklamę do weryfikacji ale nic się nie dzieję, ktoś coś wytłumaczy?


Dzięki i pozdrawiam!


EDIT: Oczywiście mam domenę i płatny hosting na którym jest forum. Domena jest .eu. Warto zmieniać domenę na .pl za 18 zł z ovh czy jakoś tak ?


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - szymbiel - 05-03-2015 11:22

Jak zgłaszałeś stronę do Adsense?
Tam nie zgłasza się stron tylko tworzysz konto, następnie reklamę, pobierasz kod i wklejasz go na swoją stronę. Jeśli strona spełnia warunki regulaminu wszystko gra i huczy.

Nie podałeś linka do forum. Jaka jest jego tematyka? Można by Ci doradzić jakiś konkretny program afiliacyjny.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 05-03-2015 13:09

Stworzyłem konto jakiś czas temu i wstawiłem tą reklame co dostałem, jest nawet puste pole pod logo na forum więc chyba jest ok, ale wisi już to pare dni i nawet nie mam informacji że wstawiłem tą reklamę.

Link: http://www.kobiecakraina.eu


~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~`

Dodałem swoją stronę do serwisu PopAds, czy jeżeli powiedzmy taki Jan Nowak wchodzi na moje forum 3 razy dziennie to ja dostane hajs za 3 wejścia w reklame?? Da się jakoś kontrolować co ile wyświetlać te reklamy?


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - ovberg - 05-03-2015 16:31

W serwisie PopAds ustalasz w kodzie, ile reklam ma się wyświetlać dla 1 IP.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 05-03-2015 17:09

Dzięki za pomoc Smile


Co sądzicie na temat http://pl.cpmaffiliation.com oraz troszkę nowszej ale w pełni polskiej stronie hotcpm.pl ???

Interesują mnie właśnie reklamy CPM, chciałem mieć jakieś 4 banery na całym forum + jakiś PopUp bądź slider.

Generalnie prosiłbym o info który z tych serwisów okaże się dla mnie korzystniejszy, na PopUpy jak da radę to ustawie na popads.net .


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - bartheez - 05-03-2015 17:30

z cpm polecałm pubcpm reflink
minium do wypłaty 10$, aktualna stawka 0.17$, wypłaty w ciągu 5h od zlecenia.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 05-03-2015 17:41

To już hotcpm.pl ma większą stawkę, bo dostaje 0.75 zł za 1000 wyświetleń a mogę równie dobrze 2 takie banery wrzucić.

Nie ma nic lepszego?

Planuje wrzucić jakieś 2-3 banery CPM ewentualnie wliczone do tego AdSense + Pop-Up z PopAds.net raz na 6-8 godzin.

Wystarczy aby nie odstraszyć ludzi a mieć jakikolwiek zarobek??


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 05-03-2015 19:23

Exodisss - dostałeś szanse na (prawdopodobnie) grubą kase! "Pielęgnuj" AdSense.

W AdSense zarobisz kilkadziesiąt razy wiecej niż gdziekolwiek.

Wsadzając syf na stronę - wyskakujące reklamy itp możesz zostać zbanowany na dożywocie w AdSense a potem będziesz żałował. Bo kasa jest spora tylko trzeba na to poczekać a jak chcesz się nachapać kasy to będzie chwilowe.


Zapoznaj się z regulaminem AdSense i z pomocą.

(05-03-2015 17:41)Exodisss napisał(a):  Planuje wrzucić jakieś 2-3 banery CPM ewentualnie wliczone do tego AdSense + Pop-Up z PopAds.net raz na 6-8 godzin.

Wystarczy aby nie odstraszyć ludzi a mieć jakikolwiek zarobek??


Wystarczy żeby dostać bana w AdSense.


Zrób pełny research, analize swojego forum i dopasuj odpowiednio reklamy i konwersje. To Ci inne programy nie będą potrzebne.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - jacplac - 05-03-2015 20:43

dokladnie adsense wymiata a takie popads się kryje a dodatkowo ma malware co ludzi zniechęca z naliczaniem też nie ciekawie.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 05-03-2015 20:58

Mówicie serio??

Dzisiaj w Analitycs 3500 wyświetleń w tym 40% były unikalne więc miałem około ~1000 uników ponoć nie jest źle jak na forum bez żadnego pozycjonowania.

Kurcze naczytałem się że te PopAds to dają około dolara za tysiąc wyświetleń tej reklamy a AdSense tylko za kliknięcia w te reklamy.
Z drugiej strony jest HotCPM, u nich ponoć wystarczą wyświetlenia, z 2 banerów wychodzi 1 zł za 1000 uników.



A orientuje się ktoś ile mniejwięcej jest za jedno kliknięcie w reklamę AdSense?? Przeliczyłbym mniejwięcej co jestem w stanie osiągnąć.

Kurcze nie ukrywam, napracowałem się na prawdę sporo na tym forum, praktycznie wszystko robiłem z poradników HTML i czuje że jest to dla mnie co raz łatwiejsze, tym bardziej że co do moich planów mam poparcie rodziców Wink