Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alternatywa dla jajecznicy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Kulinaria (/Forum-Kulinaria-119)
+---- Wątek: Alternatywa dla jajecznicy (/Temat-Alternatywa-dla-jajecznicy-109620)

Strony: 1 2


RE: Alternatywa dla jajecznicy - ItanCash - 07-03-2017 17:33

No, no.. zapiekaneczka pysznie się zapowiada, zatem sprawdzę sobie przepis Huh


RE: Alternatywa dla jajecznicy - kirm - 28-03-2017 06:17

Za jajecznicą ogólnie nei przepadam z racji tego, że zawsze wychdozi mi wybrudzona patelnia. Ogolnie lubię jajecznice ale nie mam ochoty czyścić patelni Tongue

Ostatnio lubie po prostu ugotować sobie jajka , poprzekrajac sobie na połówki oraz podać z sosem tatarskim. Równie proste i mam wrażenie,że bardziej sycące.
https://www.przepisy.pl/przepis/jajka-w-sosie-tatarskim
No i jeszcze smaczne są jajka w koszulkach, ale czasami mi wychodzą a czasami nie.....


RE: Alternatywa dla jajecznicy - olosliwa - 29-03-2017 00:17

Natomiast ja polecam roladę jajeczną. SUPER. Jak domyślacie się o co chodzi i jak robić, to spróbujcie, jak nie, płaczcie i piszcie - pomogę Big Grin


RE: Alternatywa dla jajecznicy - kolo33 - 28-06-2017 14:30

Dzięki, za przepis na dzisiejsze śniadanko. Najlepiej do tego pasuje szynka, szczypiorek, sałata, zioła małgosi i ketchup (w moim przypadku kotlin z piekła rodem). Było dobre i do tego ma sporo białka Huh


RE: Alternatywa dla jajecznicy - qwertybsk - 08-08-2017 07:36

Spróbuję Smile!


RE: Alternatywa dla jajecznicy - karo1919 - 12-09-2017 13:23

Ale wygląda apetycznie LolLolLol
Muszę dziś zrobić!


RE: Alternatywa dla jajecznicy - daro555 - 18-04-2018 09:13

Dobry przepis Smile


RE: Alternatywa dla jajecznicy - jakobi4 - 27-04-2018 02:13

kozackie


RE: Alternatywa dla jajecznicy - Czad Masters - 09-10-2018 21:59

Ja tam wale wszystko co mam w lodówce robię jajecznice na boczku nie mam dużo to się nie najem dodaje kluski zaprawiam ketchupem albo koncentratem kilka plastrów sera(nigdy nie odpuszcze) czasem nawet wkrajam pomidorka i dorzuce jeszcze coś ciekawego mmm mega Smile


RE: Alternatywa dla jajecznicy - flaming - 27-05-2020 06:15

Olej, 3 jajka, rozbełtuje je na patelni, sól i pieprz. Odpalam gaz i kłade kromki chleba by zakryć jajka. Po 2 min z jednej strony, poźniej z drugiej i mamy chrupiącego omleta. Pożniej trochę majonezu i ketchup, pycha