Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Radio Internetowe - Ktoś Chętny? (/Temat-Radio-Internetowe-Ktos-Chetny-109617)

Strony: 1 2


Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - AnnaKa - 28-02-2015 20:20

Witam,

Mam pytanie czy chciałby ktoś wspólnie zrobić radio internetowe?
Jeśli mamy jakiś DJ'i na Zarabiam może chciały ktoś mieć swoje godzinki?
Projekt mógłby wypalić jeśli by się zebrało kilka osób które chętnie by tworzyły całość.

Muzyka :
-Klubowa
-Komercja
-Electro
-House
-Trance
-Dance
-Hardbass
-Hardstyle

Najlepiej by można było ustalić ramówki kto kiedy gra w jaki dzień?
Póki co jestem ciekaw czy byłby ktoś chętny.

Opcja bardziej jako Hobby dlatego dodaje to w Off Topic

Edit:
-Jeśli ktoś ma jakieś skrypty, wtyczki proszę się podzielić lub nakierować Smile


RE: Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - Scoobyx - 28-02-2015 20:43

Jeśli będzie wolne miejsce, to mogę chętnie od czasu do czasu coś zagrać. Wiadome, że nie w każdy tydzień ma się czas, bo w życiu bywa różnie, ale tak to jak najbardziej na deck'a mogę coś wrzucić Smile


RE: Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - Mailowiec - 28-02-2015 20:55

Skrypt? Polecam zakupić hosting w mydevil.net (serwer www + serwer radiowy).
Na Mydevil w systemie zainstalowane jest oprogramowanie (icecast) wystarczy zalogować się przez putty i wpisać 1 polecenie Smile Tutaj kod rabatowy na 20% http://zarabiam.com/Temat-KOD-RABATOWY-20-2ap-pl-MyDevil-net-VPN-108566 Spokojnie 50 osób online uciągnie.


RE: Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - KacperIvD - 28-02-2015 21:14

nie warto w radia sie wwalać, serio wiem co mówię.


RE: Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - Scoobyx - 28-02-2015 21:17

Czasami brakuje radia na imprezę, może to wypalić, jednak przed tym projektem długa droga. Moim zdaniem, żeby się wybić trzeba było by nieco zainwestować w pozycjonowanie i reklamę.


RE: Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - Sloniasek - 28-02-2015 21:23

Jeżeli chodzi o trance to chętnie podrzucę kilka ciekawych kawałków :>


RE: Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - AnnaKa - 28-02-2015 22:04

Projekt ma potencjal tym bardziej ze moglbym zapraszac znanych dj'i by raz na jakis czas sie pojawili.

Co do skryptu potrzebuję coś mocniejszego. Ewentualnie jakiś patent na LiveCam jeśli jest możliwość wtedy by można zrobic transmisje video mix.


RE: Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - TeYroXOfficial - 01-03-2015 13:14

projekt ciekawy, mogę się zaangażować i również pograć Wink Co do video to mam ze znajomym serwis http://DjLive.pl gdzie ludzie grają z kamerkami, jakości HD oraz stereo Smile


RE: Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - DeoRIP - 01-03-2015 13:17

(28-02-2015 20:20)AnnaKa napisał(a):  Witam,

Mam pytanie czy chciałby ktoś wspólnie zrobić radio internetowe?
Jeśli mamy jakiś DJ'i na Zarabiam może chciały ktoś mieć swoje godzinki?
Projekt mógłby wypalić jeśli by się zebrało kilka osób które chętnie by tworzyły całość.

Muzyka :
-Klubowa
-Komercja
-Electro
-House
-Trance
-Dance
-Hardbass
-Hardstyle

Najlepiej by można było ustalić ramówki kto kiedy gra w jaki dzień?
Póki co jestem ciekaw czy byłby ktoś chętny.

Opcja bardziej jako Hobby dlatego dodaje to w Off Topic

Edit:
-Jeśli ktoś ma jakieś skrypty, wtyczki proszę się podzielić lub nakierować Smile

Ogólnie jeśli chodzi o zarobek itd to mało opłacalne bo twórca kwejka tez próbował zrobić coś takiego i mu nie wyszło ale jeżeli to ma być na zasadzie hobby to już inna kwestia Wink


RE: Radio Internetowe - Ktoś Chętny? - AnnaKa - 01-03-2015 13:43

DjLive sprawdze przy kompie bo mozliwe ze tam sie zasiedle na jakis czas.
Co do projektu poki co to tylko pomysl poniewaz wiem ze jest to non profit to nie spiesze sie z tym .