Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] (/Temat-SMS-Wyplata-PP-NIEAKTYWNE-109159)

Strony: 1 2


RE: SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - Taolien - 26-02-2015 14:32

Tak jak pisałem wyżej - wałki też trzeba potrafić robić; a ja z Tobą na PW nie rozmawiałem, więc nie jestem jedyny.
Wszystkim poszkodowanym polecam zgłoszenie do operatora numeru (tzw. konektora), którym w tym przypadku jest Mobiltek. Dane kontaktowe tutaj: http://www.mobiltek.pl/kontakt/reklamacje/
Rozmawiałem z nimi - wystarczy podać datę, przybliżoną godzinę, numer telefonu i treść SMS i oświadczyć, że usługa nie została wykonana, a oni już resztą się zajmą.
Oby zebrało się co najmniej 14-u oszukanych (lub łącznie tyle SMS wysłanych), wtedy sprawa przybierze charakter umyślnego przestępstwa, a nie tylko wykroczenia karanego grzywną.
Co innego rypać kogoś na SubachSMS, gdzie regulamin stanowi jasno, a co innego taki bezczelny wałek jak tutaj - tego nie warto zostawiać.
Jakby co, to mam treść strony zapisaną (regulaminu usługi nie było i nie ma), kontakt PW


RE: SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - szymbiel - 26-02-2015 14:36

No to przynajmniej jestem spokojny, ponieważ korzystam z systemu Cashmobile.pl. Dziękuje bardzo Taolien
Oczyściłeś mnie z zarzutów. Jeśli otrzymasz zwrot od tej firmy, za sms wysłany do mnie, niezwłocznie podziel się ta informacją w tym temacie. Liczę także na screena.

W końcu dowiemy się do kogo wysłałeś smsa.

Następnym razem zbierz porządne dowody, skontaktuj się z firmą oferującą płatności sms i umieść temat w dziale oszustwa.
Tak jak ty tego dokonałeś, można oskarżyć każdego członka tego forum, bezpodstawnie.


RE: SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - Taolien - 26-02-2015 14:46

Cashmobile.pl udostępnia numer detalistom, są jedynie pośrednikiem z dzierżawcą konektora od operatora telefonicznego. Głównym dzierżawcą jest Mobiltek i to oni mogą załatwić tę sprawę najszybciej, dlatego warto kontaktować się z nimi właśnie.


RE: SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - szymbiel - 26-02-2015 14:49

Ok. Czekam, aż firma przyzna Ci rację i zwróci pieniądze. Nie omieszkaj mnie o tym poinformować, ponieważ będą zapewne chcieli wyjaśnić sytuację z osobą, która udostępniła Ci usługę. Napisz następnie kto to jest.


RE: SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - Taolien - 26-02-2015 14:51

Tak też bez zbędnej zwłoki uczynię.


RE: SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - garbarian96 - 04-03-2015 01:58

Taolien dzięki wielkie, myślałem ze uczciwa strona bo od użytkownika naszego forum, a tu lipa wałek poszedł na 310 zl z konta -.-. Hahahaa dobrze że powiedziałeś co i jak, bo zbytnio nie bylem ogarnięty w sms premium. Pozdrawiam użytkowników forum oprócz oszusta szymbiela Wink Cześć , i pomyślności


SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - surfer0700 - 20-04-2015 16:55

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.