Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] (/Temat-SMS-Wyplata-PP-NIEAKTYWNE-109159)

Strony: 1 2


SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - szymbiel - 22-02-2015 19:13

1.Nazwa przedmiotu :13 zł/SMS 30,75zł
2.Opis przedmiotu :Kupię smsy 30,75zł. Wypłata PP 13 zł
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :GG: 49898841
5.Cena :30,75zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :PayPal


RE: 13 ZŁ ZA SMS - Wypłata PP - adis663 - 22-02-2015 19:25

Transakcja przebiegła pomyślnie! Big Grin


RE: 13 ZŁ ZA SMS - Wypłata PP - patria19 - 22-02-2015 22:34

Transakcja przebiegła pomyślnie !


RE: 13 ZŁ ZA SMS - Wypłata PP [AKTYWNE] - szymbiel - 23-02-2015 20:16

Oferta wciąż aktywna !!!


RE: 13 ZŁ ZA SMS - Wypłata PP [AKTYWNE] - garbarian96 - 24-02-2015 15:44

Na twojej stronie neosms.pl od 12 kolega czeka na przelew 65zł choć na stronie jest napisane że 5min i na chacie pisaliście że do 13 będą pieniądze ...


RE: 13 ZŁ ZA SMS - Wypłata PP [AKTYWNE] - joefdgod - 24-02-2015 20:57

Wszytsko przebiegło ok


RE: 13 ZŁ ZA SMS - Wypłata PP [AKTYWNE] - Taolien - 25-02-2015 16:29

(24-02-2015 15:44)garbarian96 napisał(a):  Na twojej stronie neosms.pl od 12 kolega czeka na przelew 65zł choć na stronie jest napisane że 5min i na chacie pisaliście że do 13 będą pieniądze ...
Również czekam od wczoraj wieczorem.
Jakieś wyjaśnienia?


RE: 13 ZŁ ZA SMS - Wypłata PP [AKTYWNE] - szymbiel - 25-02-2015 16:39

Wyjaśnienia: kolejnej osobie powtarzam, strona neosms.pl nie należy do mnie. Kupuję smsy tylko na forum za pomocą wiadomości prywatnej (PW) lub GG.

Traktujecie to tak jakby w tym kraju był tylko jeden człowiek, który skupuje smsy, a to że na tej stronie za smsa płacono 13 zł i ja też płacę 13 zł za sztukę nie czyni mnie właścicielem tej strony. Poza tym osoby, które kontaktowały się ze mną przez GG lub PW otrzymały pieniądze bezproblemowo.

Ludzie zastanówcie się.


RE: SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - Taolien - 26-02-2015 13:48

Strona NeoSMS.pl kierowała na Twój numer GG który masz tutaj w profilu.
Zupełnie przypadkiem jesteś też wykonawcą tej strony, co zarchiwizowało google (mimo, że usunąłeś).
To, że płacisz tutaj na forum za te sms, nie znaczy, że nie oszukujesz gdzie indziej.
I nie każ się ludziom zastanawiać, tylko Ty się lepiej chłopie zastanów i na przyszłość lepiej przemyśl swoje wałki (no chyba, że coś nie idzie po Twojej myśli i tylko chwilowo nie możesz płacić, ale o tym się pisze, a nie unika kontaktu).
Póki co przestrzegam przed interesami z Tobą.

PS. Nie szkoda dla marnych paru złotych konta na forum z trzyletnim stażem?


RE: SMS - Wypłata PP [NIEAKTYWNE] - szymbiel - 26-02-2015 14:15

Skoro uważasz, że dla "paru złotych" jak powiedziałeś poświęcam 3-letnie konto na forum i umieszczam na stronie swoje prawdziwe dane kontaktowe po to by oszukiwać ludzi, niech Ci będzie. Zgodnie z zasadą: "Winny się tłumaczy" ostatni raz skomentowałem Twoje zarzuty. Ostatnio na PW, któryś z was mi pisał, że pokaże screeny z rozmowy ze mną. Czekam na nie z ciekawością. Wtedy możesz umieścić moje konto w dziale oszuści. Pozdrawiam