Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mufasa oszust (?) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mufasa oszust (?) (/Temat-Mufasa-oszust-109098)



Mufasa oszust (?) - rekki - 21-02-2015 21:56

Mam podejrzenie, że na forum kręci się kolejny (a może ten sam, ale pod innym nickiem) oszust. Kilka dni temu napisał do mnie w sprawie kont FB. Pieniądze za konta (których jeszcze nie dostał) faktycznie przelał (PP), lecz jako usługę (cofka). Odesłałem mu jego wpłatę i napisałem, aby wysłał ponownie, lecz tym razem nie jako usługę, tylko do rodziny lub znajomych. Zero odzewu. Dzisiaj znowu napisał do mnie, tym razem w innej sprawie i również zachowując się (z mojego punktu widzenia) podejrzanie, dlatego uważam go za oszusta.
Poniżej kilka screenów z rozmowy:

[Obrazek: oszust1JP_wnphnhq.jpg]

Dlatego proszę o potwierdzenie przez @[Szaman1644] oraz @[jergele] czy faktycznie robiliście interesy z tym użytkownikiem.

[Obrazek: oszust2JP_wnphnrs.jpg]

Kolejny screen pokazuje, że tłumaczy swoją poprzednią "wpadkę" pomyłką, czego osobiście nie kupuję Wink

No i ostatnia wiadomość:
[Obrazek: oszust3JP_wnphnxn.jpg]

Chciałbym poznać listę osób, które z nim współpracują, podobno jest kilka osób Wink

Jeśli administracja uzna użytkownika za oszusta, to mam nadzieję, że zostanie on zbanowany. Jeśli nie, to proszę uważać przy jakiejkolwiek współpracy z użytkownikiem @[mufasa]


RE: Mufasa oszust (?) - jergele - 21-02-2015 22:00

Mi zapłacił bez problemu... przed otrzymaniem danych do konta.
Myślę, ze z PP mógł się pomylić. Sam za pierwszym razem zastanawiałem się co wybrać przy płatności PP.


RE: Mufasa oszust (?) - mufasa - 21-02-2015 22:06

jergele, dzięki za pozytywną opinię.


RE: Mufasa oszust (?) - Szaman1644 - 21-02-2015 22:06

Nie współpracuje z użytkownikiem. Jednorazowy zakup dokonał u mnie i nie było problemu żadnego. Więcej niestety powiedzieć nie mogę.


RE: Mufasa oszust (?) - mufasa - 21-02-2015 22:07

Szaman1644, Tobie również dzięki wielkie za pozytywną opinię.


RE: Mufasa oszust (?) - rekki - 21-02-2015 22:10

Okej. W takim razie publicznie przepraszam @[mufasa]. Temat do zamknięcia.


Mufasa oszust (?) - surfer0700 - 22-02-2015 11:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.