Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Partnerstwo yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Partnerstwo yt (/Temat-Partnerstwo-yt-109071)



Partnerstwo yt - alizen - 21-02-2015 16:50

Witam, co potrzebuje aby zdobyć partnerstwo na youtube, kanał mam od ~ początku lutego
[Obrazek: b1e86c391996837.jpg]
Ile trwa przyznanie partnera
Jakie stawki średnio mają partnerstwa w Polsce?


RE: Partnerstwo yt - DaviD1997PL - 21-02-2015 17:17

Każde partnerstwo ma inne wymogi więc to u nich szukaj informacji co i jak, dla przykładu RPM Network w ktorej sam bylem za czasow gdy działałem na Youtube to przyjmują już od ok 500 widzów i kilkutysiącach wyświetleń miesięcznie, co do stawek to zarobek jet w granicy 3$ za 1 tysiąc wyświetleń. Co do innych sieci partnerskich takich jak Agora, Curse czy inne nie wiem jak wygląda z tym kwestia ale wejdź na strony partnerów, wypełnij formularz zgłoszeniowy i czekaj na odpowiedź i uwidzisz czy twój kanał się nadaje. W moim przypadku trwało to tydzień czasu i już dostałem partnerstwo, od siebie dodam że jeśli myślisz o zarobku z YT to odradzam ja generując 100 - 200 tys miesięcznie wyświetleń zarabiałem malutkie pieniążki bo aż 40 % dostaje partner z naszych zarobków co dla nas zostaje mała sumka ...


RE: Partnerstwo yt - alizen - 21-02-2015 17:20

Ile zarabiałeś mając te 100-200k wysw? +/-


RE: Partnerstwo yt - Admin - 22-02-2015 11:12

każde 100 tyś to jakieś 50$ czyli 180zł~

prywatnie polecam program cursa, dostaniesz 90% dochodów z adsense ale będziesz mógł otrzymywać kasę na paypal i nie będziesz musiał z adsensem się użerać.
Większe też fory będziesz miał w prawach autorskich do utworów muzycznych.
Link: http://www.unionforgamers.com/apply?referral=6xknu40qb3vmtp jako aktywny ref mogę Ci pomóc przejść cały proces rejestracji etc. kilka formularzy trzeba tam wypełnić.


RE: Partnerstwo yt - alizen - 22-02-2015 13:49

Ten link co podałś "Union for Gamers" obstawiam, że to jest tak bardziej dla kanałów z let's playem. Mój kanał ma troche związek z grami, ale ja nie nagrywam let's play. Nada się?


RE: Partnerstwo yt - Admin - 23-02-2015 11:24

bez problemu, akceptują więcej rodzai kanałów, wystarczy że masz chociaż trochę tematycznie kanał o grach. W sumie na youtubie tylko na grach i prankach i sarkazmach da się zarabiać normalne pieniądze.


RE: Partnerstwo yt - MarcinWojas - 09-07-2015 18:21

Hej zapraszam do sieci Koremedia przyjmujemy każdego o ile nie ma aktualnych ostrzeżeń na swoim koncie
http://www.koremedia.pl/siecpartnerskayoutube.html


Partnerstwo yt - Sloniasek - 09-07-2015 20:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.