Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam typy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam typy (/Temat-Sprzedam-typy-108257)



Sprzedam typy - zwinietydywan - 09-02-2015 22:29

Ostatnio wygrałem zakład z kolegą, że przez tydzień będę mu podawał typy i wykażę się co najmniej 80% skutecznością. Zakład wygrałem. Najmniejszy kurs wynosił 1,5. Zakładami zajmuję się od ponad 4 lat. Nie mogę powiedzieć, że żyję z tego, ale na brak kasy na imprezy nie narzekam. Postanowiłem sprzedać swoją wiedzę. Oferuję 75% skuteczność z kursami co najmniej 1,5 dziennie. Tani abonament 3dniowy/tygodniowy lub miesięczny. Typy podawane prywatnie bądź na tajnej grupie na fb. Chetni na PW.


RE: Sprzedam typy - trio - 09-02-2015 22:32

Na co te typy podajesz ?


RE: Sprzedam typy - Slight - 09-02-2015 22:38

Zakaz sprzedawania typów.


RE: Sprzedam typy - zwinietydywan - 09-02-2015 23:05

Głównie piłka nożna, siatkówka i wszystkie duże imprezy.


RE: Sprzedam typy - maax6 - 09-02-2015 23:10

(09-02-2015 22:38)Slight napisał(a):  Zakaz sprzedawania typów.

Zgłosiłeś? Ja to robię


RE: Sprzedam typy - Toskan - 09-02-2015 23:16

Czy Ty jesteś poważny?? Chcesz sprzedawać typy bo...? Wygrales zaklad z kolega??? Normalnie paranoja! Jakbyś stworzyli swój wątek i w nim podawal swoje typy przez jakiś czas z dobra skutecznością to jeszcze bym zrozumial, lub mi al swoja stronę która bylaby monitorowana przez wiarygodny serwis... a tak to sobie te twoje typy można wysadzić w.... równie dobrze mogę rzucić moneta... jak to przeczytalem to przypomnial mi się dzisiejszy post dot. Sprzedawania wróżb na allegro...hehe ja pitole...


RE: Sprzedam typy - jemserek - 10-02-2015 02:38

Po 1 na forum jest zakaz sprzedaży typów a po 2 jeśli jesteś taki dobry to załóż temat w Typy bukmacherskie i pokaż przez pare dni swoją skuteczność..


Sprzedam typy - Sloniasek - 10-02-2015 03:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.