Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc dla kochanego kuzyna.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomoc dla kochanego kuzyna.. (/Temat-Pomoc-dla-kochanego-kuzyna-107207)



Pomoc dla kochanego kuzyna.. - jarunioo7 - 26-01-2015 18:26

Witam. Piszę ten wątek ponieważ będę STRASZNIE, OGROMNIE zadowolony jeśli znajdzie sie chociaż jedna osoba która będzie chciała pomóc. Chodzi o 1% podatku..

Mój malutki kuzyn - Szymuś jest chory na autyzm. Dodatkowo ma problemy z jelitami przez co mój wujek z ciocią wydają na prawdę dużo pieniędzy na specjalną dietę. Przekazując 1% podatku przyczyniasz się do lepszego życia mojego ukochanego kuzyna. Szczegóły są poniżej. PAMIĘTEJ! To Cię nic nie kosztuje!


[Obrazek: 10518701_720919641309455_545090082812375617_n.jpg]

[Obrazek: szymek.jpg]


Z góry dziękuję i pozdrawiam! Smile



RE: Pomoc dla kochanego kuzyna.. - AnnaKa - 27-01-2015 10:58

Powiedz mi czy można przeznaczyć tak podatek z renty rodzinnej? Czy Zus sam już rozlicza?


RE: Pomoc dla kochanego kuzyna.. - jarunioo7 - 27-01-2015 15:52

http://www.tecza-olawa.pl/co-nowego-w-prawie-dla-niepelnosprawnych

Kod:
Z formalnego punktu widzenia 1% może oddać każdy podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych, podatnik objęty liniową, 19-procentową stawką podatku oraz podatnik opodatkowany ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych a także podatnik rozliczający się poprzez skalę podatkową (niezależnie od źródła, np. umowy o pracę, zlecenia, praw autorskich, zbycia akcji, czy z innych źródeł). Niestety, podatnik, za którego deklarację składa organ rentowy, nie rozliczy 1% podatku.

@[AnnaKa] wielkie dzięki za chęci. Niestety ale podatnik za którego deklaracje składa organ rentowy nie może rozliczyć 1% podatku. Sad

Jeszcze raz wielkie dzięki za chęci! Smile


RE: Pomoc dla kochanego kuzyna.. - AnnaKa - 27-01-2015 17:31

Kurde szkoda bo bym wpisał jeśli byłoby można.