Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmora ludzkości.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Zmora ludzkości.. (/Temat-Zmora-ludzkosci-106598)

Strony: 1 2 3 4 5


Zmora ludzkości.. - Max998 - 18-01-2015 23:52

Postanowiłem założyć taki temacik by dowiedzieć się o Waszym strachu, obawach, radościach związanych z wizytą u chyba najmniej lubianego lekarza na świecie - dentysty.

Osobiście w swoim życiu u dentysty byłem ze 4 razy, teraz a w zasadzie jutro strzeli mi 22 lata i chyba pora znowu się wybrać.. Borowanie mnie czeka jak nic ale póki co nie boli i ząb nie jest bardzo zjedzony przez próchnicę ale obawy są.. Oczywiście jeśli wizyta już się kończy to wtedy człowiek ma w sobie tyle radości jakby wygrał $10000.. Big Grin

Ostatni raz u dentysty byłem kilka lat temu wtedy niemal leciałem do niego tak mnie bolał ząb, okazało się, że z zęba (na górze, na samym końcu dziąsła) niewiele zostało i trzeba go kompletnie usunąć, nie obyło się bez rozcinania dziąsła, spuszczania ropy i zszywania go.. brr.. 3 dni nie chodziłem wtedy do szkoły a wyglądałem jak po operacji plastycznej cały bok spuchnięty. Teraz człowiek już starszy wie, że to dla jego dobra i to mnie jakoś motywuje.. Nie ma nic gorszego z resztą niż ból zęba..

A Wy jak tam, lubicie takie wizyty? Big Grin


RE: Zmora ludzkości.. - .::Nicko::. - 18-01-2015 23:55

Ja byłem jakoś 2/3 razy w życiu i najgorsze dla mnie było czekanie Tongue


RE: Zmora ludzkości.. - Max998 - 18-01-2015 23:56

Ja miałem to szczęście, że powiedziałem ''pilnie z bólem'' to mnie jakaś starsza Pani przepuściła ale nie ukrywam po wejściu do gabinetu i poczuciu tego specyficznego zapachu ból minął i miałem ochotę wrócić do domu.. Big Grin


RE: Zmora ludzkości.. - .::Nicko::. - 18-01-2015 23:58

Albo ta chwila gdy włożyła mi coś do buzi.. Śliny nic nie mogłem połknąć + to jej tempo xD


RE: Zmora ludzkości.. - Max998 - 19-01-2015 00:01

Co prawda prawie nic nie bolało ale zabolało jak przyszło do płacenia, poszedłem nie na NFZ tylko prywatnie i poszło 170zł. Ale jak dla niemal zerowego bólu opłacało się. Teraz też bym tak chciał a najbardziej to bym chciał być już po wizycie.. Smile


RE: Zmora ludzkości.. - joefdgod - 19-01-2015 00:11

Jestem w twoim wieku i odkąd skończyłem 18 lat byłem umówiony na wizytę 3 razy ani razu nie poszedłem :/ zawsze miałem jakąś wymówkę może pora się wreszcie wybrać Sad

edit: Pieprzyć dentystę jak się dorobię w internetach milionów to sobie złote zęby wprawie Jerk2


RE: Zmora ludzkości.. - Max998 - 19-01-2015 00:17

(19-01-2015 00:11)joefdgod napisał(a):  Jestem w twoim wieku i odkąd skończyłem 18 lat byłem umówiony na wizytę 3 razy ani razu nie poszedłem :/ zawsze miałem jakąś wymówkę może pora się wreszcie wybrać Sad

edit: Pieprzyć dentystę jak się dorobię w internetach milionów to sobie złote zęby wprawie Jerk2

Nie boli Cię nic, że tak odmawiasz wizyt? Tongue


RE: Zmora ludzkości.. - aero2 - 19-01-2015 00:18

Nie byłem i nie zamierzam, choć w tamtym roku mnie bolały wszystkie zęby, ale nałykałem się leków przeciwbólowych i na razie nic się nie dzieje z nimi.


RE: Zmora ludzkości.. - joefdgod - 19-01-2015 00:19

Nic a nic ale co prawda praktycznie nigdy nic słodkiego nie jadam (bo nie lubię) więc mam nadzieję nie mają się od czego psuć Smile


RE: Zmora ludzkości.. - damianus627 - 19-01-2015 00:21

Ja ostatnio chodze na przegląd zębów co pół roku, od czasu gdy miałem kanałowe leczenie. Ból jak sk****syn, ale to przez to, że korzeń dobrze nie został zatruty i nie chciałem znieczulenia.