Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatności sms za granicą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Płatności sms za granicą (/Temat-Platnosci-sms-za-granica-106098)



Płatności sms za granicą - czudik - 12-01-2015 18:53

Cześć wszystkim. Orientujecie się czy płatność sms jest popularna za granicą ? Jeśli tak to w jakich krajach najbardziej.
Mam pomysł który przynosi mi dochody w Polsce, jednak chciałbym go powiększyć i zacząć sprzedawać za granicą.
Interesuje mnie tylko płatność sms.
Wiem że za granicą również będzie zainteresowanie tylko szukam krajów w których płatność sms jest przynajmniej tak popularna jak w Polsce.

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.


RE: Płatności sms za granicą - szymbiel - 14-01-2015 17:16

Bułgaria, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Słowacja i Słowenia.
W tych krajach płatności sms cieszą się największym zainteresowaniem. Oczywiście w tej stawce jest jeszcze Polska. Mogę dodatkowo polecić Ci firmę obsługującą płatności w tych krajach, ale to na PW. Jeśli pomogłem daj repa.


RE: Płatności sms za granicą - marcinkryczka - 26-01-2015 22:43

Należy pamiętać przy takiej ekspansji na inne kraje, że UE namieszała w tym roku z vatem, więc warto na początku sprawdzić czy dotyczą te zmiany również Twojego biznesu.


RE: Płatności sms za granicą - jembry - 27-01-2015 13:28

justpay.pl ma w swojej ofercie sms o podwyższonej opłacie poza naszym terytorium, 13 krajów, ale jeszcze nie testowałem, dopiero konto założyłem.

marcinkryczka, możesz przybliżyć temat z tym vatem??


RE: Płatności sms za granicą - czudik - 27-01-2015 18:35

Dzięki wszystkim za pomoc Big Grin


RE: Płatności sms za granicą - cancan - 06-05-2015 07:50

(27-01-2015 13:28)jembry napisał(a):  justpay.pl ma w swojej ofercie sms o podwyższonej opłacie poza naszym terytorium, 13 krajów, ale jeszcze nie testowałem, dopiero konto założyłem.

marcinkryczka, możesz przybliżyć temat z tym vatem??

Na czechy np nie otworzysz usługi jako osoba prywatna.

Jest fortumo i stawki na PL niskie, ale na niemcy np 72%


RE: Płatności sms za granicą - idz-do - 09-05-2015 22:36

justpay polecam kumpel kiedyś korzystał