Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BLOG] Wasze propozycje PPA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: [BLOG] Wasze propozycje PPA. (/Temat-BLOG-Wasze-propozycje-PPA-106082)



[BLOG] Wasze propozycje PPA. - Xedrox - 12-01-2015 18:02

Cześć.

Mam bloga (tematu nie podam). Mam dziennie około 30-50 pobrań, pliki po max 10MB.

Są to czyste linki. Moje pytanie jest następujące czy lepiej skracać jeden link (hmm..., z 2-3x shorte + adfly lub coś innego [doradź] czy może lepiej użyć jakiegoś serwisu PPA - jeśli tak to jaki ? Z tego co poczytałem FireCash oferuje najlepsze stawki.


Pobrania z całego świata .


RE: [BLOG] Wasze propozycje PPA. - exxthc - 12-01-2015 21:08

1. Obojetnie co oferujesz to takie kilkukrotne skrocenie linka BARDZO mocno zniecheci osobe ktora chcialaby pobrac Twoj plik.
2. Rozumiem ze to 30-50 pobran jest ze zwyklego serwisu PPD. W tym wypadku musisz ocenic czy Twoj plik jest unikatowy. Jesli tak, to wybierz ppa tylko licz sie z tym ze na pewno nie bedziesz mial az tylu pobran.
3. W ppa wielkosc pliku nie ma znaczenia Smile
4. Jesli chodzi o serwis PPA to oczywiscie Firecash bedzie najlepszym wyborem.


RE: [BLOG] Wasze propozycje PPA. - Xedrox - 12-01-2015 22:26

hmm... a nie sądzisz, że bardziej może zniechęcić kogoś ankieta ? Ja pytam tylko. Pytam bo nigdy nie korzystałem z takich programów ale czytałem o nich dużo. Zastanawia mnie tylko czy bardziej zniechęci ich ankieta do wypełnienia (to są ankiety z wysyłką sms?) przez co już na początku nowa osoba, która odwiedzi blog wyjdzie z niego natychmiast.

Pliki są dostępne na hostingu bez limitu.


RE: [BLOG] Wasze propozycje PPA. - Devil877 - 12-01-2015 23:02

prędzej zniechęci 2-3 razy klikanie skip ad i "nie trafione pobranie" bo reklamy tego typu też się wyświetlają a Ty zarobisz praktycznie grosze... A na ankiecie zarobisz więcej (chodzi mi o PPA) Tak ankiety to w większości subskrypcje sms . Jeżeli dana osoba będzie chciała musowo pobrać plik to nie wyjdzie ... choć i tak się zdarza


RE: [BLOG] Wasze propozycje PPA. - Markate - 13-01-2015 04:37

Nie widzę sensu w stawianiu bloga na PPD, warezów nie brakuję tam wstawiaj swoje linki.


RE: [BLOG] Wasze propozycje PPA. - Klin - 13-01-2015 06:07

Kilkukrotne skracanie jest zabronione, w kazdym regulaminie to masz.

Wiesz jak mozesz zrobic ? Siec CPAlead oferuje ustawienie automatyczne ofert tylko darmowych (np email submit), jesli bedzie ktos z panstwa gdzie nie ma darmowych ofert (Indie) pobierze ta osoba plik normalnie. Inni beda musieli wypelnic oferte ktora jest darmowa, komisja dla Ciebie to az do 1.5$

Chyba najlepsza opcja


RE: [BLOG] Wasze propozycje PPA. - Xedrox - 13-01-2015 09:45

asdaddad
(13-01-2015 04:37)Markate napisał(a):  Nie widzę sensu w stawianiu bloga na PPD, warezów nie brakuję tam wstawiaj swoje linki.

Cały myk polega na tym, że nie wiesz czym się zajmuję.

(13-01-2015 06:07)Klin napisał(a):  Kilkukrotne skracanie jest zabronione, w kazdym regulaminie to masz.

Wiesz jak mozesz zrobic ? Siec CPAlead oferuje ustawienie automatyczne ofert tylko darmowych (np email submit), jesli bedzie ktos z panstwa gdzie nie ma darmowych ofert (Indie) pobierze ta osoba plik normalnie. Inni beda musieli wypelnic oferte ktora jest darmowa, komisja dla Ciebie to az do 1.5$

Chyba najlepsza opcja

Dziękuję za podpowiedź. Myślę, że ten pomysł ma rozwiązanie. Poczytam na ten temat.


[BLOG] Wasze propozycje PPA. - Sloniasek - 07-02-2015 23:51

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.