Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie na temat umowy z Siecią Affilacyjną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Pytanie na temat umowy z Siecią Affilacyjną (/Temat-Pytanie-na-temat-umowy-z-Siecia-Affilacyjna-105940)



Pytanie na temat umowy z Siecią Affilacyjną - FeCra - 10-01-2015 17:41

Witam. Czy z wszystkimi sieciami trzeba podpisywać umowę o dzieło, czy istnieją też takie do których należy tylko wysłać swój skan dowodu osobistego?

Pozdrawiam.


RE: Pytanie na temat umowy z Siecią Affilacyjną - rachman - 12-01-2015 23:51

najczęściej to chyba formą zawarcia takiej współpracy to jest zaakceptowanie regulaminu. to jest równoznaczne z zawarciem umowy. skan dowodu wysyłać? to raczej rzadkie zjawisko, ja się spotkałem może 2 razy z tym a testowałem wieeeeele sieci kiedyś.


RE: Pytanie na temat umowy z Siecią Affilacyjną - szymbiel - 13-01-2015 10:23

Nie ze wszystkimi trzeba zawierać umowę, lecz prawie wszystkim na koniec okresu rozliczeniowego musisz wystawić rachunek za udostępnienie powierzchni reklamowej na stronie www czy gdziekolwiek.