Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa strona - stara domena. Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Nowa strona - stara domena. Pytanie (/Temat-Nowa-strona-stara-domena-Pytanie-105681)



Nowa strona - stara domena. Pytanie - Krzaker - 07-01-2015 19:11

Witam. Mam pytanie. Otóż kilka miesięcy temu zakupiłem domenę .com na az.pl i miałem postawioną stronkę na PPA do hacków. Troszke ją promowałem jednak po jakimś czasie odpuściłem i tak lezy cały czas nie przynosząc zysku. Mam teraz motywacje i chce zrobić wszystko od nowa - musze kupić nową domenę czy mogę posłużyć się starą i postawić stronkę na tej domenie oraz zacząc promowac itd ? Czyli prosto ujmując chce wykorzystać domenę którą zakupiłem i postawić nową stronkę na PPA - czy nie będe miał problemu z pozycjonowaniem ? Czy google nie da mi filtra za takie coś ? Pomocy !


RE: Nowa strona - stara domena. Pytanie - nitram - 07-01-2015 19:32

Domena jeśli jest jeszcze ważna jak najbardziej możesz ją wykorzystać, co do filtra gogole jedynie oni znają odpowiedź na to pytanie.
Jak chcesz zaczynać od nowa zawsze możesz kupić nową domenę dużo jest promocji czasami nawet za 0 zł są.


RE: Nowa strona - stara domena. Pytanie - Klin - 08-01-2015 19:28

Jeśli za bardzo nie mieszałeś na tamtej domenie jak najbardziej możesz ją wykorzystać.


RE: Nowa strona - stara domena. Pytanie - Devil877 - 08-01-2015 20:31

jeśli nie trafiła na czarną listę na pewnej stronie możesz ją wykorzystać


RE: Nowa strona - stara domena. Pytanie - szymbiel - 11-01-2015 21:51

Ja również polecałbym wykupienie nowej domeny. A starą dodaj do google webmasters, a wszystkiego się dowiesz.