Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam sposobu na.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam sposobu na.. (/Temat-Szukam-sposobu-na-105622)



Szukam sposobu na.. - jarunioo7 - 07-01-2015 00:58

Witam. Chce stworzyć stronę internetową na której będę zarabiał tylko z wyświetleń reklam wokół zdjęcia.

Strona będzie kierowana w +18 więc wybieram PlugRush.

Szukam sposobu na to, że po dodaniu kilku tysięcy zdjęć, każde z nich będzie miało osobny link (tak żeby nie było dostępu do pozostałych) + zdjęcia będą widoczne na stronie ( a nie tylko na serwerze) przez co reklamy też będą widoczne..

Sprawa jest dosyć pilna bo nie moge sobie wybaczyć tego jak dużo straciłem nie myśląc o tym sposobie wcześniej Smile Czekam z niecierpliwością na podpowiedzi.
Z góry dziękuję.


RE: Szukam sposobu na.. - Kickster - 07-01-2015 01:18

@[TeYroXOfficial] Ty tam te stronki ogarniasz nieźle


RE: Szukam sposobu na.. - TeYroXOfficial - 07-01-2015 01:28

@[Kickster]
Jak ja nic nie umiem, tylko wiem gdzie szukac Jerk

@top
Hmm, czyli potrzebujesz zalozmy taki skrypt jaki jest tu : http://imager.ga/ W wejsciu w zdjecie nie pokazuje innych! W galeri to wiadomo, miniaturki z zdjeciami Wink Reklamy sie dodaje w skrypcie i tyle Wink Kazde zdj ma osoby link + rozne kodowania na fora strony etc.

Jakby Cie zainteresowalo to moge podrzucic skrypt i pomoc (chociaz gowno umiem ale moge pomoc Lol )


Szukam sposobu na.. - surfer0700 - 17-01-2015 20:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.