Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POMOC] w odzyskaniu konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ogólnie o Counter Strike (/Forum-Ogolnie-o-Counter-Strike-98)
+---- Wątek: [POMOC] w odzyskaniu konta (/Temat-POMOC-w-odzyskaniu-konta-105299)



[POMOC] w odzyskaniu konta - [T] r u a n [T] - 03-01-2015 15:24

Wczoraj - 2/1/15 dostałem taką o to wiadomość :

[Obrazek: error.jpg]

Tutaj zaczynają się schody mianowicie - oznaczam jako przeczytane a okienko nie chce znikać. Tą operacje powtarzałem chyba z pół godziny i nic.

To nie wszystko ..

Zgodnie z instrukcja proszą mnie abym napisał do supportu w celu wyjaśnienia sprawy ale tutaj zaczynają się schody ..

[Obrazek: error-2.jpg]

Za każdym razem wpisuje dobrze kod weryfikacyjny z obrazka ale jak widać dostaje komunikat 'Nie wprowadzono poprawnego kodu weryfikacyjnego z obrazka.'

Może ktoś mi pomóc ?



RE: [POMOC] w odzyskaniu konta - twnt22 - 03-01-2015 15:26

Adblock?
Wydaje mi się, że musisz napiasć do Steama, jest tam link. Inaczej nie zamkniesz


RE: [POMOC] w odzyskaniu konta - [T] r u a n [T] - 03-01-2015 15:29

Adblocka wyłączyłem ale nadal to samo. Tak jak na pierwszym załączonym obrazku 'Skontaktuj się z pomocą techniczną Steam' tutaj przenosi mnie do tego samego arkusza co na 2 zdjęciu czyli steam support


RE: [POMOC] w odzyskaniu konta - yoda - 03-01-2015 17:28

Zdjęcie kodu + prośba i wysyłasz do supportu, mi po 2 dniach odblokowali.
Prośbę musisz napisać po ang, a do kodu zanim zrobisz zdjęcie dopisać specjalny kod, który Ci podadzą na stronie.