Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ukrywanie komentarzy pod postem - FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ukrywanie komentarzy pod postem - FB (/Temat-Ukrywanie-komentarzy-pod-postem-FB-104941)



Ukrywanie komentarzy pod postem - FB - rj7rad - 30-12-2014 00:17

Mam takie pytanie; jak ktoś napisze komentarz pod moim postem w grupie i biorę opcję "ukryj" to czy ów komentarz jest niewidoczny tylko dla mnie czy nikt go nie widzi?
Bo po ukryciu takiegoż komentarza, po chwili widzę kolejne komentarze innych osób, nawiązujące do tego wcześniejszego - ukrytego.
Z góry dzięki za odpowiedź


RE: Ukrywanie komentarzy pod postem - FB - broofie - 30-12-2014 00:20

Samo ukryj chowa komentarz tylko przed toba. Jesli zarzadzalbys ta grupa, to moglbys ten komentarz dalej usunac.


RE: Ukrywanie komentarzy pod postem - FB - rj7rad - 30-12-2014 00:44

Czyli jedynym sposobem ukrycia komentarza - nie będąc administratorem grupy - do zablokowanie użytkownika, który go napisał?


RE: Ukrywanie komentarzy pod postem - FB - Tyrkijt - 30-12-2014 00:51

To też tak nie działa. Jesli zablokujesz, komentarz zostaje. Nie widzisz go tylko oraz osoba, która go napisała. Inni widzą normalnie ten komentarz. Tak mi się wydaje.


RE: Ukrywanie komentarzy pod postem - FB - dawid161622 - 30-12-2014 01:11

W takiej sytuacji zostaje Ci tylko 1 opcja - usunięcie całego postu i dodanie go jeszcze raz Smile


RE: Ukrywanie komentarzy pod postem - FB - broofie - 30-12-2014 01:40

(30-12-2014 00:51)Tyrkijt napisał(a):  To też tak nie działa. Jesli zablokujesz, komentarz zostaje. Nie widzisz go tylko oraz osoba, która go napisała. Inni widzą normalnie ten komentarz. Tak mi się wydaje.
Przeczytaj uwaznie co napisalem. Jesli masz grupe to mozesz usuwac komentarze pod postami. Wystarczy ukryc komentarz a nastepnie usunac go.