Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ważne pytanie o skracanie ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Ważne pytanie o skracanie ;) (/Temat-Wazne-pytanie-o-skracanie-104722)



Ważne pytanie o skracanie ;) - Noozer - 27-12-2014 19:29

Witam , mam pytanie które mnie niesamowicie nurtuje.
Stawiam bloga pod PPI i zastanawiam się czy opłacalne jest skracanie linków do downloadu ? Jeśli macie z tym jakieś doświadczenia to proszę o porade Wink
Edit: Chodzi mi oczywiście o płatne skracacze typu: adfly, shorte /


RE: Ważne pytanie o skracanie ;) - slegmen - 27-12-2014 19:34

Zależy jaki ruch będzie na stronie, nie ukrywajmy - ciężko się przebić Tongue
Poczekaj trochę i wyciągnij wnioski Tongue
Jeśli mały - Bez skracaczy, jeśli duży - już można dołożyć Big Grin
Wiem ze swojego doświadczenia.


RE: Ważne pytanie o skracanie ;) - entreri1pl - 27-12-2014 23:02

Wiadomo na PPI oferujesz pliki za free ludziom. I jeśli ktoś zaczyna coś pobierać to antywirus mu zaczyna sapać że coś nie tak. I zapala się czerwona lampka ?
A jaką ty masz korzyść że udostępniasz mi to za free? (szczególnie jeśli twoje nisze to hacki) może chcesz mnie tu zrobić w bambuko. A gdy dodasz do opisu że wyświetlana reklama przed pobraniem twojego produktu jest twoją forma wynagrodzenia za tego hacka to może troszkę uspokoić potencjalnego klienta.
Przynajmniej mnie by lekko uspokoiło jeśli bym był ciemny w te sprawy i nie wiedział o co chodzi ;d
Ja stosuję tą metodę i nie narzekam Big Grin ( choć muszę przetestować czy odczuję różnice w konwersji gdy usunę linki przez skracacza)
Oczywiście kokosów na tym się nie zbije ale zawsze jakiś grosz wpadnie.


RE: Ważne pytanie o skracanie ;) - Noozer - 27-12-2014 23:16

No to chyba spróbuje dodać tą twoją formułkę i skrócić linki Wink


RE: Ważne pytanie o skracanie ;) - Max998 - 27-12-2014 23:27

Ja też uprzedzam, że przed pobraniem należy odczekać 5 sekund (Adf.ly). Nie odstrasza to ludzi (sporo kilka) i niestety na klikaniu się kończy kiedy widzą, że trzeba wypełnić ankietę a to ludzi strasznie odstrasza. A tak dzięki linkom mam zawsze jakąś tam rekompensatę. Smile


RE: Ważne pytanie o skracanie ;) - entreri1pl - 28-12-2014 09:39

Noozer daj znać czy Ci spadłą konwersja po dodaniu linków przez skracacza ;d

Max998 polecam Ci spróbowanie sił w PPI konwersja dużo wyższa niż w PPA bo ludzie nie muszą wypełniać ankiet (do opisu czy tytułu swojej reklamy jeszcze dodajesz dopisek że "free download -no survey" i ludzie to łykają jak młode pelikany) . Weź tylko na próbę wrzuć sobie parę linków i zobaczysz czy Ci się opyla Smile
Jakby co polecam PerInstallBucks link do serwisu jest w mojej sygnaturze (z refem)


RE: Ważne pytanie o skracanie ;) - Dzonyy - 28-12-2014 16:22

W moim przypadku konwersja w płatnym skracaczu (shorte) jest słabsza niż np w bit.ly, dlatego zrezygnowałem z shorte.


RE: Ważne pytanie o skracanie ;) - Noozer - 28-12-2014 22:25

Chyba jednak pozostawie bez skracacza Wink
Ciekawe jak mi pójdzie w PPI , plan jest taki, żeby dodawać po 10 postów od jutra do końca przerwy świątecznej , a potem po 3 posty Wink