Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno/Sprzedaż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kupno/Sprzedaż (/Temat-Kupno-Sprzedaz-104419)

Strony: 1 2


Kupno/Sprzedaż - rr1999 - 23-12-2014 21:46

Siema, chciałbym sie zając sprzedażą jakiś rzeczy. I tu nasuwa sie moje pytanie. Jaki rzecz według was zchodziły by?.

Nie wiem zegarki/ gumki do telefonow?. Wrzucajcie swoje propozycje, co byscie kupili Wink.


RE: Kupno/Sprzedaż - venzer - 23-12-2014 21:52

Wejdź na allegro i poszukaj przedmiotów na których się znasz np. Komputery,telefony czy cokolwiek innego. Zobacz jaki jest popyt na poszczególne przedmioty (sprawdź aukcje co schodzi i w jakim czasie)
Druga sprawa to konkurencja którą nie może być zbyt duża bo nie dasz rady.
Nikt Ci nie odpowie konkretnie co by było najlepsze musisz szukać i się nie poddawać (nie znajdziesz tego po 10 min szukania w necie)


RE: Kupno/Sprzedaż - Dzonyy - 23-12-2014 22:00

Duzo tez zalezy od kapitalu jaki posiadasz. Musisz sie bardziej okreslic


RE: Kupno/Sprzedaż - rr1999 - 23-12-2014 22:13

Kapitał który będe miał to około 150-200 zł. Narazie tylko rozmyslam, chce też aby towar był tani, mały i zeby był na niego popyt.

1 kumpel sprzedaje zegarki, drugi gumki do telefonu i zchodzi im to łatwo, wiec chciałbym również cos podobnego


RE: Kupno/Sprzedaż - szykiryki - 23-12-2014 22:17

Dzisiaj kupiłam nową lodówkę przez Internet.

Ja kupuję akurat praktycznie wszystko- od zabawek dla chrześniaków, poprzez sprzety agd/rtv, przedmioty motoryzacyjne (wycieraczki, chodniczki, zapachy), artykuły dekoracyjne etc.

Jeśli chodzi o alledrogo nigdy nie kupuję tego typu sprzętów od osób prywatnych - zawsze od sklepów, firm i praktycznie zawsze za pobraniem (żeby potem nie emocjonować się, że paczka nie dochodzi...).
Wyjątkiem są książki, antyki, płyty- te zdarza mi się kupować od osób prywatnych.

Przy niskim kapitale, towarze skierowanym do młodzieży postaw na jakieś etui do telefonów, naklejki na laptopy itp. Nic innego, "dorosłego" raczej nie zejdzie- zbyt duża konkurencja.


RE: Kupno/Sprzedaż - rr1999 - 23-12-2014 22:30

(23-12-2014 22:17)szykiryki napisał(a):  Dzisiaj kupiłam nową lodówkę przez Internet.

Ja kupuję akurat praktycznie wszystko- od zabawek dla chrześniaków, poprzez sprzety agd/rtv, przedmioty motoryzacyjne (wycieraczki, chodniczki, zapachy), artykuły dekoracyjne etc.

Jeśli chodzi o alledrogo nigdy nie kupuję tego typu sprzętów od osób prywatnych - zawsze od sklepów, firm i praktycznie zawsze za pobraniem (żeby potem nie emocjonować się, że paczka nie dochodzi...).
Wyjątkiem są książki, antyki, płyty- te zdarza mi się kupować od osób prywatnych.

Przy niskim kapitale, towarze skierowanym do młodzieży postaw na jakieś etui do telefonów, naklejki na laptopy itp. Nic innego, "dorosłego" raczej nie zejdzie- zbyt duża konkurencja.


O to mi wlasnie chodzi. Chciałbym sie dowiedziec co według was łatwo sie sprzedaje u młodzież. Jeżeli macie wiecej propozycji pisać Wink


RE: Kupno/Sprzedaż - jarunioo7 - 23-12-2014 22:37

Swego czasu modne byly takie oldschoolowe okulary. Ciężko określić jak one wyglądały. Po prostu wyglądały jak żaluzje, nie mozna bylo w nich chodzi normalnie bo kiepska widoczność ale +10 do lansu gdy miales takie powieszone na koszulce Tongue

Celowałbym w tanie olejki do epapierosów, ale nie wiem gdzie znajdziesz tańszych hurtowników.. Smile
Sam kupiłbym z 10 dobrej marki za przyzwoite pieniądze. Obecnie kupuje od kumpla który sam je robi po 7zł/buteleczke.. A w sklepie kupuje po 12zł..


RE: Kupno/Sprzedaż - Dzonyy - 23-12-2014 22:40

Robienie olejkow kiedys bylo oplacalne. Sam znam goscia ktory ladny hajs na tym trzepal. Teraz juz malo kto pali e-papierosy wiec olejki bedzie trudniej opylic komus.


RE: Kupno/Sprzedaż - broofie - 23-12-2014 23:58

Malo kto pali e-papierosy? Ja coraz czesciej widuje osoby z plastikowym szlugami w dloni.
Najlatwiej kupowac taniej i sprzedawac drozej. Ostatnio widzialem kody PSC o wartosci 20zl sprzedawane 2zl drozej. Chetnych nie brakowalo, codziennie kilkadziesiat schodzilo. Warto rozwazyc kazdy pomysl jaki wpadnie ci do glowy. Chociazby te kody. Kupujesz 10 za 20 zl i sprzedajesz z 10%-owym zyskiem.
Ja czasami mam takie fazy w nocy, ze wpada mi do glowy jakis ciekawy pomysl albo nisza na ktorej czuje, ze moglbym duzo zarobic. Kilka dni potem, gdy siedze przed PCtem mysle jakby tu mozna bylo zarobic, a pozniej przypominam sobie, ze wpadlem na cos pare nocy wczesniej, tylko za cholere nie moge sobie przypomniec co to bylo. Chyba zaczne zapisywac to w notesie, kto wie, moze przez to stane sie bogaty Smile


RE: Kupno/Sprzedaż - pszem0_ - 24-12-2014 21:15

Jeden z moich znajomych handluje na allegro kontami spotife. Tez można na tym ładna kasę wyciągnąć Smile