Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uniknięcie blokady konta na YT? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Uniknięcie blokady konta na YT? (/Temat-Unikniecie-blokady-konta-na-YT-104383)



Uniknięcie blokady konta na YT? - jarunioo7 - 23-12-2014 14:37

Witam. Po nowym roku planuje wejść w PPI (może połowa stycznia, może luty), a dokładnie mam zamiar założyć bloga + dodawać filmiki na you tubie. Mam nadzieje że uda się z tego wyciągać 5$ dziennie i myślę że jest to do osiągnięcia z moim zapleczem Smile

Posiadam 30 kont gmail (moge mieć jeszcze więcej niedługo) i zwracam się do was z pytaniem.. Aby uniknąć szybkiej blokady konta na youtubie najlepiej jest teraz założyć kanał i nic nie robić czy to wogólne nie ma sensu i nie wpływa na blokade konta?


RE: Uniknięcie blokady konta na YT? - Dzonyy - 23-12-2014 16:45

Staz konta niewiele zrobi. Bardziej wazne jest czy konto przeszlo pozytywna weryfikacje. Ale jak masz czas to smialo rob Wink


RE: Uniknięcie blokady konta na YT? - rozekrr - 23-12-2014 16:46

Jeżeli konta będą zweryfikowane, to nie bój się, możesz fajnie na nich działać. YT to nie fej że blokuje szybko nie podając powodu.


RE: Uniknięcie blokady konta na YT? - Klin - 23-12-2014 17:04

Rób konta teraz wykonując przy okazji pełną weryfikację PVA. Jak już uzbierasz ładną ich ilość zacznij w nowym roku działać na PPI


RE: Uniknięcie blokady konta na YT? - jarunioo7 - 23-12-2014 20:54

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Temat do zamknięcia Smile


Uniknięcie blokady konta na YT? - yazir - 23-12-2014 22:36

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.