Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-Pracy-Inwestycja-w-Opcje-Binarne-103863)



Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Yabuza - 16-12-2014 23:41

Witam, jestem całkowicie początkujący w opcjach binarnych, praktycznie zielony. Gdzieś mniej więcej 4-5 dni temu zacząłem tym tematem się interesować i czytać różne informacje. Tak oto założyłem dzisiaj konto demo na opcjach binarnych, bo wiadomo od czegoś trzeba zacząć. Na sam początek chciałem powiedzieć, że konto demo posiadam na Spotoption. Narzedzia z których narazie korzystam (być może nie poręcznie, ale się uczę) to MetaTrander Alpari, Trading 212.
Pierwsze obstawianie... Nie poszło zbyt fajnie nie za ciekawy początek 2 pierwsze opcje, które wybrałem myślałem, że ustawiłem je na 30 min, a te 30 min było oznaczenie na wykresie, a opcje było kilku minutowe. W 3 tranzakcji znowu niestety czas dałem inny, zastanawiałem się chwilę co jest nie tak, a nagle spostrzegłem, że opcje się coś za szybko kończą. Opcję będę ustawiał zwykle na 15-30 min, chyba że zobaczę, że jest dany trend chwilowy to może i mniej, ale wiadomo jest to zawsze niepewne. 4 transakcja weszła, bo już zrozumiałem gdzie się ustawia czas.

[Obrazek: position.jpg]

Słabiutki początek, ale wierzę, że będzie coraz lepiej. Na początku mam 50 tyś aż, lecz nie będę używał dużych kwot, bo nie przekłada się to na rzeczywistość (niestety nie mam takich kwot Tongue , ale może kiedyś...) Jeśli ogarnę w pełni demo i różne wykresy, strategie oraz szablony które nakładać można na wykresy oraz będę wychodził na plusie na demo, zacznę obstawiać za realne pieniądze gdzieś około 300 euro. Chcę by demo się trochę przekładało, więc też uznaję, że środki, które mam dostępne to 300 : )

Czyli:

Stan Startowy: 300
Wynik Dzienny: - 54,25
Stan: 245,75

1 wygrana
3 porażki


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Bio21 - 16-12-2014 23:42

Trzymam kciuki, powodzenia Wink


RE: Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - Yabuza - 17-12-2014 09:30

Nie wiem jak ale zrobił się Double Topic, proszę o usunięcie tego tematu


Dziennik Pracy - Inwestycja w Opcje Binarne - yazir - 17-12-2014 13:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.