Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Konta na darmowych hostingach z domenami & inne! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] Konta na darmowych hostingach z domenami & inne! (/Temat-Wykonam-Konta-na-darmowych-hostingach-z-domenami-inne-103685)



[Wykonam] Konta na darmowych hostingach z domenami & inne! - jarunioo7 - 14-12-2014 16:19

Witam. Stworzę konta na darmowych hostingach z domeną takich jak np. cba.pl, republika.pl, strefa.pl & inne. Oczywiście rozważę każde propozycje - to są tylko przykładowe serwisy, na których tworzyłem.

Stworzyłem już 1000 kont na wyżej wymienionych stronach - każde do tej pory działa, a klienci są zadowoleni ! Huh

Jak wygląda gotowy plik po stworzeniu kont?


[Obrazek: d6ghb5.jpg]

Jak widać wszystko podane i uporządkowane "jak na dłoni" Smile

Cennik:

cba.pl - 50gr/konto
strefa.pl - 50gr/konto
republika.pl - 60gr/konto (drożej o 10 gr ponieważ do założenia konta potrzebny jest email w serwisie onet.pl, który kupuje po 10gr/sztukę)

Do stworzenia potrzebne mi będą informacje takie jak:

Nazwy domen + serwisy które wybierasz.

UWAGA!

Po przyjęciu zlecenia realizuje je najszybciej jak mogę. Po skończeniu pracy wysyłam gotowy plik bez haseł. Później przelewasz pieniądze na PayPal lub Bank po czym wysyłam cały plik z hasłami.

Piszcie z własnymi propozycjami. Odpisuje na każde wiadomości Smile

Kontakt: PW, GG: 51254200 (niewidoczny)

PS. Nie musicie sprawdzać kont z obrazka - oczywiście hasła pozmieniałem Jerk2



RE: [Wykonam] Konta na darmowych hostingach z domenami & inne! - jarunioo7 - 22-12-2014 09:33

Aktualnie mam do stworzenia jeszcze 450 kont. Zapraszam wszystkich Smile


RE: [Wykonam] Konta na darmowych hostingach z domenami & inne! - jarunioo7 - 04-01-2015 19:25

Stworzone już 1000 kont! Zapraszam, temat ciągle aktualny! Smile


RE: [Wykonam] Konta na darmowych hostingach z domenami & inne! - jarunioo7 - 08-02-2015 18:04

Stworzyłem razem 1150 kont. Czekam na następne zlecenia ! Smile


[Wykonam] Konta na darmowych hostingach z domenami & inne! - Klin - 28-05-2015 16:10

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.